Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám összekötni HDMI-ve...

Rics37 kérdése:

Hogy tudnám összekötni HDMI-vel a számítógépet, a Tv-t és a Bluray lejátszót (5.1) egyszerre?

Figyelt kérdés
A számítógépen és a lejátszón 1-1 port van, Tv-n pedig 3, amiből egy 2 irányú. Ezek a következők szerint vannak bekötve: egy tv modemhez, egy a gépházhoz, a 2 irány pedig a lejátszóhoz. Azért akarok összekötni mindent mindennel, hogy blurayt tudjam használni hangszóróként a számítógéphez, a tv kiiktatásával is

2017. máj. 5. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez zavaros, akárhányszor olvasom is el. Én egy erősítővel oldanám meg.
2017. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A lényeg ,hogy jelenleg nincs saját hangszórója a gépnek, ezért a bluray lejátszót (ami 5.1-es házimozi is egyben) szeretném hangszórónak használni, ami csak annyi lenne, hogy mind kettőn van 1-1 HDMI port és a kettőt összekötöm.

DE! Ezek a HDMI portok már foglaltak mivel mind a kettőt elhasználtam arra, hogy az előző két eszközt összekössem a Tv-vel.

Én HDMI elosztokra gondoltam, de a helyzetett bonyolítja, hogy a Tv és a lejátszó között 2 irányú kapcsolat kéne. Az általam nézett elosztók viszont mind olyanok voltak hogy volt rajta külön ki és bemenetek

2017. máj. 6. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!