Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges hogy vírust kapott...

Lehetséges hogy vírust kapott volna az avast?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma hogy megpróbáltam ujratelepiteni az avastot és ujratelepites után már nem jelenik meg a programok listajaban.Ez mit jelenthet?

2017. jún. 5. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
És ezt mi honnan tudjuk?
2017. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azert tettem fel a kérdést hátha tudja valaki...
2017. jún. 6. 06:18
 3/7 anonim ***** válasza:

A tálcára is kiteszi az ikonját, ha ott minden oké akkor nincs különösebb baj vele.

Meg ha manuálisan megtalálod akkor sincs baj, az op rendszereddel van vmi megjelenítési gond.

2017. jún. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, egy vírus miatt nem tudtam újratenni az avastot. Én újratelepítettem az egész rendszert. Ajánlom neked is. Vagy még azzal próbálkozz hogy egy webes vírusirtót lefuttatsz hátha segít.

[link]

2017. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet hogy az avast fut rendesen le is futtattam egy gyors vizsgálatot, nem talált vírust. Csak megijedtem hogy nincs a telepített programok listájában. Akkor ezek szerint minden oké?
2017. jún. 6. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az avast lent a rejtett ikonoknal van(jobb also sarok) es azt mutatja hogy mukodik, akkor minden rendben.
2017. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Sikerult megoldanom, csökkentett módban egy clear avast nevezetű programmal leszedtem a geprol, és ujratelepitettem sikeresen!
2017. jún. 7. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!