Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bejelölt egy srác ismerősnek...

Bejelölt egy srác ismerősnek facebookon. Én vissza igazoltam, tehát ismerősök lettünk. A többi lent?

Figyelt kérdés

Tehát Ismerősök lettünk.Rám írt,elkezdtünk beszélgetni. Kb. egy héten keresztül majdnem minden nap írt.Aztán egyik nap,amikor írni akartam neki,azt vettem észre,hogy nem letiltott,hanem felfüggesztette a facebook fiókját.

A megmaradt üzenetek alapján,ki tudok deríteni róla valamit,ip cím megszerzése valahogy az üzenetek alapján ,vagy bármilyen módja,hogy kiderítsem ki is írogatott nekem?



2017. jún. 8. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

persze, hívd rögtön a rendőrséget, rááll az egész brfk!


NEM.

2017. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szarkazmust,és a választ. Bővebben kifejtenéd,miért nem?
2017. jún. 8. 14:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért jelölted be ismerősnek, ha nem is ismered?


Ez kb olyan, mintha szórakozóhelyen beszélgetnél egy vadidegennel, majd egy hét múlva ugyanoda mennél és nem találnád, de mennél a rendőrségre kideríteni, hogy ki is volt...

Tegyük fel, hogy megtudod az IP címég. Aztán mi a terv? Hogyan tovább? Egy IP címmel nem tudsz semmit se kezdeni.


Ismerkedni akart, de nem tetszettél neki. Fogadd el és tedd azt, amit a srác: Lépj tovább, felejtsd el.

2017. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Legalább olvasd el mielőtt leoltasz. Ő jelölt be.Én vissza igazoltam,mert tetszett.
2017. jún. 8. 15:09
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet megint oltani,de van rendőr ismerősöm. Ő sem tudna segíteni?
2017. jún. 8. 15:13
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Én értettem, hogy ő jelölt be, arra gondoltam, hogy minek jelölted vissza?


És aztán miért mennél rendőrségre? Bűntény áldozata lettél? Mert a rendőrség nem randiszerviz és a rendőrök nem kerítők... Ha csak megtetszik valaki, akkor nem indítanak nyomozást. Még zaklatás esetén is tojnak rád.


Mint mondtam, törődj bele, hogy nem tetszettél neki és felejtsd el.

2017. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a rendőr ismerősödet. Azt mondta, nem tud segíteni.


(Arra céloztam, hogy ezt egyedül ő fogja tudni. Miért nem tőle kérdezed meg?)

2017. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jún. 8. 15:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó választ nem igazán értem... :/
2017. jún. 8. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megértem a srácot...
2017. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!