Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet ebből kilépni? Help!

Hogyan lehet ebből kilépni? Help!

Figyelt kérdés
ESET Smart Security vírus írtóm van és amióta bekapcsoltam a gépet (azóta újra is indítottam) állandóan 1 kis ablakban azt írja ki hogy "A cím letiltva. Url-cím: 96.0.203.114/dsfjegwer.gif" "IP-cím: 96.0.203.114:80" Kilépni ebből a kis ablakból hiába lépek egyből visszajön a kijelzés.. kérem valaki segítsen hogy hogyan lehet ebből kilépni vagy esetleg mi lehet a baj miért írja ki ezt folyton? esetleg a vírus írtóból valahogyan ki lehet lépni/kikapcsolni? nagyon idegesítő..:S
2010. máj. 18. 15:45
 1/7 anonim válasza:
töröld le
2010. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valódi fizetős ez az ESS? Ha nem, akkor töröld le sűrgősen, a Sicontact az összes törtet letiltotta, a honlapját megváltoztatta. Ráadásul ma reggel egy nagy frissitő csomagot küldött, előtte ellenőrizte, hogy eredeti-e a gépemen az ESS. Mivel az, kikapcsolta a tűzfalat és a vírus, kémprogram irtókat, utána megtörtént a frissités, újra kellett inditani a gépet.
2010. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napok óta csak akkor lehet 30 napos próbaverziót is letölteni a honlapjukról, ha regisztrálsz. És letöltésnél ellenőrzést tartanak. Mint a Microsoft.
2010. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként nekem nem eredeti/fizetős.. És akkor ha nem törlöm le akkor valamit csinálnak vagy mi? :/ De egyébként szivesen letörlöm mert még azóta is csinálja csak ezt még gondoltam megkérdem :D
2010. máj. 18. 22:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Amit a 22:17-es írt.. "a Sicontact az összes törtet letiltotta, a honlapját megváltoztatta." szóval igazából erre lennék kiváncsi hogy ez mit is jelent? Bocsi de nem nagyon értek az ilyenekhez :/
2010. máj. 18. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy a tört használhatatlan, csak letörölni érdemes végleg. Vagy megveszed, vagy válassz mást. Ingyenesek is vannak a neten. ESET-ék egyébként nagyon sok kedvezményt adnak, ha megrendeled és megveszed. [link]

[link] vasarlas

2010. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 18. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!