Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték volna a youtube...

Feltörték volna a youtube fiókomat?

Figyelt kérdés
Most tűnt fel hogy egy olyan videók vannak az előzményeim között, amiket soha nem láttam még, és még a kedvelt videóim között is van egy jó pár videó amiről nem tudok. Most feltörték a fiókomat, vagy valami vírust összeszedtem? Nem maradtam bejelentkezve sehol sem!

2017. jún. 25. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt [link]

azon belül is ezt [link]

Ha olyan eszköz van ott ami nem a tied akkor léptesd ki és változtass jelszót. Ha a biztonság többet ér, mint a kényelem, duplafaktoros azonosítást is érdemes beállítani, és akkor amikor be akarsz lépni gépről, megkérdez a telefonodon hogy szabad-e.


Egyébként meg ha én direkt feltörném a YouTube-odat, akkor nem kedvelnék videókat abban a fiókban, éppen azért mert úgy könnyebben lebukok. Úgyhogy több az esélye annak, hogy mégiscsak bejelentkezve maradtál valahol, vagy éppen valaki odaült a gépedhez, minthogy valaki direkt feltörte (de utóbbi sem kizárt). Persze egy vírusellenőrzés nem árthat, és a biztonságos jelszó használata sem. Az előzmények lehetnek amiatt is, hogyha ment a háttérben csendben az automatikus lejátszás.

2017. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sokkal valoszinubb, hogy nem jelentkeztel ki a youtube fiokodbol es mas a te gepeden like-olgatta a videoidat.
2017. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sikerült megoldani?:) nekem is ugyanez a problémám :(
2017. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!