Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » You have security program!...

You have security program! Ezt irja ki a talcan minden percben, mint csinaljak?

Figyelt kérdés
Mar anyira idegegesit,hogy nem tudom mit csinalok ha meg egyszer meg jelenik:D:D
2008. okt. 17. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Vírusod van.
2008. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudom mar,nod32-vel lefutattam,de meg mindig jelzi:(((((
2008. okt. 17. 13:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz más programmal is.Pl ezzel:


[link]


Nyugodtan telepítsd a nod mellé,nem bántják egymást,mert más jellegű szoftverek.Jelezz vissza,hogy sikerült-e!Ha ez nem segít,van még más lehetőség is.

2008. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
koszi nagyon,azzonal ki probalom:)
2008. okt. 17. 14:34
 5/17 A kérdező kommentje:
koszi nagyon jo ez spybot es magyar is:D csak azt nem tudom hogy triale?:(eddig meg nem jelent meg az sultelenseg,de remelem h nem is fog:D ha meg jelenik irok,hatha eltudjuk intezni:)
2008. okt. 17. 14:48
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos megint kell irjak,meg mindig jelzi:(((((((((
2008. okt. 17. 14:57
 7/17 A kérdező kommentje:
Eddig a spybot kapot 30 trojan virust,10 malware,es 5 malwarec virust:D
2008. okt. 17. 15:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy érted,hogy talált,nem kapott.Még ezt próbáld meg:


[link]


Felmehet még ez is,rársz később leszedni a spybot vagy ezt.Mindkettő jó program,dönts te,melyik jön be jobban!

2008. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
koszi kiprobalom:) a spybot malwarec-tnem tudta ki irtani,de azt irja h indidtsam ujjbol a gepet es akkor meg oli azt is:)
2008. okt. 17. 15:52
 10/17 anonim ***** válasza:

Vírusos gépre vírusírtót telepíteni és vírust keresni az kb olyan mint leprás orvossal betegeket ápolni. Ha vírusos gépre telepítesz fel egy víruskeresőt, akkor azokat könnyen módosíthatják, kikerülhetik a vírusok. Jobban jársz ha újratelepíted az egész rendszert, vagy átrakod a vinyát egy másik gépbe, a másik gép vinyájáról bootolsz. Ehhez hozzáfűzném hogy a gépben kikapcsolt állapotban is életveszélyes feszültségű áram fut, szóval áramtalanítani kell előtte a gépet, de legjobb lenne ha hozzáértő felügyelete nélkül bele sem kezdenél.

Van még olyan választásod, hogy letöltesz egy bootcsomag cdt és arról bootolva ellenőrzöd le a rendszeredet, ehhez megint csak kéne egy kis hozzáértés.

Én azt mondom hogy formázd az egészet és telepíts új rendszert.

2008. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!