Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » You have security program!...

You have security program! Ezt irja ki a talcan minden percben, mint csinaljak?

Figyelt kérdés
Mar anyira idegegesit,hogy nem tudom mit csinalok ha meg egyszer meg jelenik:D:D
2008. okt. 17. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Ja mindkettő ingyenes,korlátlan,szabadon terjeszthető.A nod viszont nem,lehet,hogy próbaverziód van,ami lejárt,és nem jönnek hozzá a frissítések.A vírusírtók szart sem érnek,ha nem naprakészek,annyi erővel kár is terhelnie a gépet.Ha lejárt,uninstalláld először(ez fontos!),és tedd fel ezt:


[link]


Szintén ingyenes,csak regisztrálni kell.Ha a spyware terminátor felajánlja,hogy integráld bele a clamwin antivírust,nehogy megtedd,mert össze fogsz akadni.Amúgy sem egy penge irtó.Ahol lehetőség van,mindig a részletes(alapos,mély) vizsgálatot válaszd.Ha nem megy valami,vagy elakadsz írj nyugodtan az e-mailemre is.

2008. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Az újraformázás tuti segít,de nem feltétlen muszály.Nekem szedett már le aktív vírust később telepített irtó,igaz az a Kaspersky volt.(ez a legjobb messze a többitől).Ha vírusirtót cserél az ember,akkor sem telepíti közben újra a gépét,mégis mindig találnak egymás után egy pár kis gecit.
2008. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Ja indítsd újra a gépet mindenképp,ha a spybot arra kért.
2008. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Aki azt mondta,hogy felesleges új virúsirtóval próbálkozni,annak üzenem,hogy az avast boot időben is tud keresni,amikor még nem indult el semmi.
2008. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
koszi, azt csinalom a baratomat athivom es ujjbol rakja:)
2008. okt. 17. 17:23
 16/17 anonim válasza:

Nekem is van egy ilyen problémám. Nekem is mindig előjön ez az üzenet már napok óta. Most azt csináltam, hogy van a c meghajtón egy temp nevezetű mappa, abban van három fájl:

~tmpd, ~tmpa, ~tmpb. Ezek miatt jön ki mindig az üzenet.

Ezeket kitöröltem (előtte leállítottam őket a folyamatokban) aztán utána nem írta többet. most kíváncsi leszek, hogy kiírja-e még ezután is.

Persze ez nem jelenti azt, hogy elmúlt a veszély, valószínüleg még ezutá is vírusos lesz a gép. ez csak azért jó, hogy ne írja ki egyfolytában.

2008. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
84%

Közben utánaolvastam,hogy a kasperskyt fertőzött rendszerre is fel lehet telepíteni,akkor is elbír a vírusokkal.De nem biztos,hogy ez mindegyik irtóval így van.Most már belátom,én is,hogy a legjobb megoldás a format c: lenne,eddig én linkelgettem be a spybotot...satöbbit.Más gépével én sem szaroznék,egyből azzal kezdeném,de a sajátommal próbálkozgatnék azért.Egy próbát szerintem még megérne a kaspersky,letöltheted a próbaverziót innen:


[link]


Ott tudsz hozzá ingyenes próbakulcsot is kérni.Arra figyelni kell,hogy előtte minden más védelmi szoftvert teljesen EL KELL TÁVOLÍTANI,mert semmi mást nem tűr meg maga mellett.Utána vagy szerzel hozzá crackelt kulcsot,vagy leszeded,és választasz valami ingyenes megoldást.Pl avast+spybot+comodo tűzfal.Ez egy nagyon jó alternatíva.Ha a kaspersky sem segít,tényleg csak az újratelepítés az egyetlen ésszerű megoldás.

2008. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!