Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol vannak a legbiztonságosabb...

Hol vannak a legbiztonságosabban tárolva a sók letöltött zenék filmek, cd, dvd, blu-ray lemezen, felhőben? És ti hol tároljátok a filmeket?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 14:33
 1/7 anonim válasza:
A gépen, és készítettem róluk másolatot egy 4 TB-os külső merevlemezre.
2017. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gépen. Ha elvesznek, hát letöltöm őket újra.

A fontos dolgokból meg felhőben van mentésem.

2017. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(Külső) vinyón. Eleve csak abból kapsz olyan méretet, ami kényelmesen használható. A felhő meg lassú is, meg drága is, plusz vannak olyan esetek, mint pl. a Megaupload kinyírása volt pár éve, hogy egyszer csak az amerikaiak elfingják magukat, és volt cuccod, nincs cuccod...


Én személy szerint nem tárolom őket sehol. Ha megnéztem egy filmet, utána kitörlöm. Ha később meg akarom nézni, letöltöm újra. Az internet nem megy sehová! Minek tárolnék valamit, amit valaki más már tárol helyettem?

2017. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
# 3 Minek tárolnék valamit, amit valaki más már tárol helyettem? Vannak olyan kedvenc filmem amit nem találok meg sehol neten. És ha éppen nincs net akkor jó nézni filmet, mert unalmas lenne a plafont nézni.
2017. júl. 5. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem NAS-on vannak és onnan játssza le a médialejátszó. Biztonsági mentés nincs róla, mert ha valami történik, letöltöm újra. Pl. fotók már kényesebb téma, az 4 hdd-n van, kiírva dvd-re, plusz két független felhős tárhelyen.
2017. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a legbiztonságosabb, ha több helyen tárolod. Ezt bármelyik adatmentőnél meg fogod hallgatni, ahova viszed tönkrement a merevlemezed, amin a filmjeid voltak.

A legfontosabbakat mindig több helyen.

2017. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Szerinted van értelme feltöltenem a Videára Indavideóra Google Drivera Google Fotokra privátba filmeket?


Jó sók filmeket töltenék fel mert ennyi film címet képtelenség meg jegyezni.


Vannak olyan filmek is amit neten sehol se tallálok meg.

2017. júl. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!