Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mostanában vásároltatok DVD...

Mostanában vásároltatok DVD BLU-RAY lemezeket film tárolásnak? Vagy hol tároljátok 2017-ben?

Figyelt kérdés
Én ritkán szoktam még ki íri, de csak azért mert még maradt lemez, de most már nem vásárolok. Inkább merevlemezen, pendrive, sd kártyán tárolom a filmeket.

2017. febr. 19. 13:57
 1/8 Trevor. ***** válasza:

Eleve ritkán nézek filmet. Ha mégis, letöltöm nCore-ról, megnézem, seedelem egy darabig, majd letörlöm.


Minek vegyem meg, ha bármikor ingyen letölthetem, gyorsan és jó minőségben. Ha pedig másokat is érdekel a film, elmegyünk moziba.

2017. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, üres DVD lemez vásárlás.
2017. febr. 19. 17:04
 3/8 T/Z ***** válasza:

Nem nagyon ismerek már olyan embert, aki még lemezre kiír bármit is.


Jó ideje merevlemezen tárolom a filmjeim, sorozataim.

A 2terások 12-14ezerért is vannak Hardveraprón rendszeresen kint.


4-6-8 terányi tárhelyen már elfér viszonylag sokminden, még HD-ben is. Aztán ha már nem elég a tárhely, akkor lehet váltani 3terásokra, ill. feljebb.


Persze ha 50gigás bluray filmeket töltesz, az más, azokkal hamarabb megtelnek.

2017. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem szoktam blu-ray filmeket letölteni, inkább sd-ben szoktam letölteni.


Köszönöm!

2017. febr. 19. 23:55
 5/8 T/Z ***** válasza:

Hát akkor egy 2-3terás merevlemez kell neked, arra elég sok film fér.


Igazából ez az egész csak pénz függő dolog.

Lemezre biztos llcsóbb menteni, de macerásabb, időigényes maga a mentési folyamat is, meg a későbbi megtalálás, visszamásolás. Mig a merevlemez ott van a gépben, startra készen rajta a filmek.

2017. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Régen sokat költöttem dvd lemezekre. Sokáig is tartott az írás, volt mikkor hibásan írta ki. És nagyon érzékenyek a dvd lemezek, mindig vigyáztam rájuk táskában tartottam őket, (Még mindig ott tartom őket a régi filmeket amiket régen ki írtam.) Mindig idegesített mikkor elkezdtek akadni, de volt olyan is amelyiken el is tűnt az egész film. Az óta át tértem merevlemezekre.
2017. febr. 20. 00:39
 7/8 T/Z ***** válasza:

Ez így van. Egy időben én is gyűjtöttem a dvd-ket, de már értelmetlen kiírogatni lemezre a filmejet.

Merevlemezen negyobb biztonségban van.

2017. febr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem még sokkal drágább is a dvd lemezek, mit egy merevlemez. 50 ezret biztos költöttem dvd lemezekre ha nem többet. Nem tudom miért ilyen érzékenyre kellet gyártani őket. Ezért szerettem a vhs szalagokat azok bírták, és még most is van nekem.
2017. febr. 20. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!