Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nemrég telepítették újra a...

Nemrég telepítették újra a számítógépem. Milyen vírusirtót ajánltok? Éves Nod32-m van az fel van telepítve a gépre de szerintem egymagában kevés.

Figyelt kérdés
Mit töltsek még le hozzá hogy stabil és biztonságos legyen a rendszer?
2010. máj. 20. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security
2010. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem a nod32 jó.


De ha jobbat akarsz akkor smart security.

2010. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés.Minél több biztonsági szoftvert telepítesz fel,annál nagyobb az esély az összeakadásra,és annál jobban szana-sz@rrá terheli a gépet.


Nem tudom,hogy melyik van neked,a smart security,vagy csak pusztán a vírusirtó.


Tűzfalnak jó a pc tools(persze csak,ha nem a smart securityd van),esetleg kiegészítésként a spybot.


Én avast freet használok pc tools firewall freevel momentán,és hidd el,dosztig elég nekem.


Inkább arra figyelj,hogy hol mászkálsz a neten,mit telepítesz.Rendszeresen takaríts(pl ccleanerrel)Vigyázz a crackekkel,olvass előbb kommenteket.

2010. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne tegyél fel ugyan arra a funkcióra két különböző programot.

Két vírusírtó vagy két tűzfal nem jelent dupla védelmet.

A védelmi programoknak kizárólagos hozzáférés kell sokszor bizonyos fájlokhoz vagy folyamtokhoz és két programnak egyszerre nem lehet kizárólagos hozzáférése.

2010. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudok még egyszerűbbet ne tegyél fel semmit a vírusírtók csak vonzzák a vírusokat nekem még a tűzfa sincs bekapcsolva kb évente úgyis újra telepíted a wint!
2010. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23 50-es nek: nyílván Linuxod van, nem Windows. Windows-hoz kell megbízható, jó erős külső tűzfal. Írjál a Sicontactnak és cseréld át a fizetős NOD-odat ESET Smart Security 4.2-re. Ez tűzfal, vírus- és kémprogram irtó egyben, a Windows tűzfalat ki kell kapcsolni, egymást blokkolhatják. És be kell tanítani, mit engedhet át, mit nem (Interaktív mód). Egyébként egy éve ezt használom, nagyon jó és megbízható.

[link]

2010. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!