Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Telefon biztonság problémám...

Telefon biztonság problémám van. Lent írom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A telefonomon lezárásként választhatok jelszót, mintát stb. Volt köztük olyan, hogy hangkioldás. Kipróbáltam. Elmondtam a parancsot. Utána azt írta ki, hogy válasszak mintát, ha nem ismerné fel a hangom. Utána azt, hogy a kioldáshoz egyszerűen mondjam ki a parancsot. De nem kérte a hangparancsot csak a mintát; mintha csak azt állítottam volna be. Ez mitől van?Nagyon szeretnék rá választ kapni, mert én nem értek jobban hozzá. Ha valaki igen, de még nem teljesen kerek, kérdezzen nyugodtan!!

Köszönöm!



2017. aug. 2. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Valszeg rosszul állítod be, sorrend stb. (Nálam volt hogy új lenyomat illetve app zárásnál cseréltem össze. Feloldáshoz sima jelszót kért mig apphoz újjlenyomtot)
2017. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!