Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Huawei P10 Lite! Elfelejtett...

Huawei P10 Lite! Elfelejtett jelszó! Nincs recovery!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a következő lenne: adott egy P10 Lite telefon, Telekomos, 22 hónap garancia van még rajta. Barátnőm elfelejtette a jelszavát, ujjlenyomattal tudta használni. Gondoltam hogy egy sima factory reset megoldhatja, de előtte csináltam egy biztonsági mentést. Na ugye jelszó kell mindenhez. Megpróbáltam fizikai gombokkal recovery módba rakni, de le akart tölteni gyárilag egy recovery-t, csak sajnos nem talált. És a telefon bekapcsolásakor nem működik ugye az ujjlenyomat (mint kiderült), és először kóddal kell feloldani, amit nem tudunk. Az egész netet körbenéztem és abban reménykedem, hogy itt hátha tud valaki mondani valamit, amivel meg lehetne oldani a problémát, ha nem, akkor viszem szervízbe.

2017. aug. 24. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!