Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyiknek higgyek? Megnyithato...

Nancika kérdése:

Melyiknek higgyek? Megnyithatom? Ti leellenőriznétek nekem? Állítólagos trójai.

Figyelt kérdés
Egy programhoz talaltam egy oldalt ahol le lehet tolteni Letöltöttem a a linkről a filet mivel a vírusírtóm régi és törölni se tudom miatta semmilyen vírusírtót nem enged feltenni :( a file ment virustotalra de állítólag a the hackers szerint virusos a tobbi 57 szerint nem. Megnithatom? Vakriasztás?

2017. aug. 26. 20:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Helyesírásért bocsánat!

Kicsi telefon nagy ujjak v.v

2017. aug. 26. 20:43
 2/14 anonim ***** válasza:
Mekkora összeget ajánlasz fel a tesztelésért? :)
2017. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egy sima virtualboxra gondoltam simán .,.

Gyerek vagyok pénzel nem játszhatok v.v

2017. aug. 26. 20:51
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha 57 virusirto szerint jó a file akkor megnyitom de várok egy keveset válaszokra...
2017. aug. 26. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Helyes, az sokkal egyszerűbb, mint újrarakni a windowst. :)
2017. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ellenorizhetnem jobban a virustotalnal :( de senki se ellenorzi nekem le virtual boxal :c Nagyon szeretném a programot és 57 szerint teljesen biztonságos.

Nem tudok mást tenni x,x

2017. aug. 26. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem, megfelelő ellenszolgáltatás fejében! :)
2017. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha neked nem éri meg hogy fizess érte, nekem miért érné meg, hogy időt fordítsak rá?
2017. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szerelő Nodot rakott rá de 8 éves licenszest. Avg nem megy rá a nod miatt ha kikapcsolom se tudja miatta telepíteni magát az avg. Eset online scaneer megáll az adatbázis letöltésnél 0.0 így a gépnek 0 védelme van mert semmire se jó a virusirtó. Letörölni se engedi mert megtagadja a hozzáférést.
2017. aug. 26. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Még csak azt kéne tudni milyen oldal és program.
2017. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!