Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szervizben kicserélt sim...

Szervizben kicserélt sim kártya csalást lehet bizonyítani?

Figyelt kérdés
Bevittem a beázott iphone 6-omat a helyi GSM-be, (természetesen nem tudták megjavítani) aztán volt pofájuk elkérni a pénz egészét, de gondoltam ezen nem fogok balhézni. Most látom, hogy kicserélték a simkártyám is egy vodafonosra. Számlát nem adtak, hogy tudom bizonyítani?

2017. aug. 29. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tévedésből cserélték ki. Visszamész és reklamálsz.
2017. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:
100%
Egyrészt a szervizben bemutatod a kártyához tartozó papírt a kódokkal és a kártya sorszámával, majd onnan felhívod az ellopott kártyád ügyfélszolgálatát, hogy az olyan számú SIM kártya a te neveden van-e. Másrészt ha semmilyen papírt nem kaptál, akkor elmész a NAV-ba, és elmondod, hogy nem kaptál semmilyen papírt, és szerinted ez nem szép dolog.
2017. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!