Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szedjek le a következő művelet...

Szedjek le a következő művelethez eredeti windowst vagy inkább ncoreosat?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a laptopom jelszavát,ezért szeretném feltörni. Az összes vdeo amit ezzel kapcsolatban találtam kéri hogy a windows 10 telepítőjével kezdjünk,de nem én telepítettem a gépet így se pendrivon se CD-n nincs meg a rendszer.A jelszó feltöréshez eredetit használjak vagy torrenteset? (ingyenes verzió van rajta , az eredeti bekavarna?)

2017. aug. 30. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás az újratelepítés. De ha már win10-ről van szó, akkor nehogy már torrentről szedd le mikor totál legálisan hivatalos forrásból, a microsoft oldaláról is le tudod kapni... [link]

Innen le tudod kapni. Hajrá :) Ja, lementeni a fontos adatokat ne felejtsd el. Ha meg azoknak külön partíció van akkor meg oly mind1, a C formázható és telepíthetsz rá újat. De még régebbi windows-okat is le tudsz tölteni. Annyi, hogy win7-hez a webes felületen kell megadnod egy érvényes kulcsot és akkor engedi leszedni.

2017. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Jelszó feltöréshez nagyon jó a Kon-Boot. Próbáld ki.
2017. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg mindegy, melyiket használod.
2017. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiren's CD

2 perc (ha tudod használni)

2017. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!