Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudnátok egy jó vírusirtót?

JediX85 kérdése:

Tudnátok egy jó vírusirtót?

Figyelt kérdés

Egy jó vírusirtó kellene a Windows 10-re, mert szerintem a Defender nem elég megbízható a veszélyesebbek ellen. Fontos az is hogy ingyenes legyen, és ha lehet akkor memóriaszabadító funkciója is lehet, annál jobb :) .

Ha lehet küldjetek linket, nem akarok vírusba belefutni.



2017. szept. 6. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Ezt az épületes marhaságot melyik nagytudású osztálytársad terjeszti?
2017. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
U.i.: rendszergazda vagyok
2017. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ingyenes vírusirtó kicsit amolyan "olcsó húsnak híg a leve"


Én Kasperskyt használok minden eszközön, (otthoni gép, céges gépek, tablet, okostelefon) évek óta. Nem lassít, és soha nem volt még gixer, tökéletesen működik. Annyira nem is nagy beruházás.


[link]

2017. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előreláthatólag októberben Magyarországon is elérhető lesz az ingyenes, de csak alapfunkciókat nyújtó Kaspersky Free is. Nyilván marketing célokat szolgál, hogy ha megtetszik az embereknek, egy részük meg fogja venni a fizetős verziókat is, de otthoni használatra talán elegendő is lesz.
2017. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem marhaság, hogy a Defender egy nagy 0. Millió teszt is bizonyítja. Az hogy valaki rendszergazda, az nem sokat jelent. Nem egy olyat láttam már, aki még egy Linuxot sem tud rendesen telepíteni. Ha cyber biztonsági szakértő lennél, akkor lenne releváns, amit mondassz.

Bitdefender ingyen is jó. Illetve nemrég jelent meg a Kaspersky ingyenes változata is. Bármelyik megeszi reggelire a beépített sz@rt. Még az Avira, Avg, Avast is. Ugyanis leghátul kullog a Defender szinte minden teszten. De a való életben is siralmas, nem kell ehhez teszt. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy a Microsost cég alapítása óta, hány normális programot adott ki ez a cég.

2017. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az ellen semmi sem véd, ha a hülyeség akaraterővel párosul. A Defender minden másra elég, meg bármelyik ingyenes vagy fizetős vírusirtó is.
2017. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én az AV-Comparatives tesztjeit szoktam figyelni, az alapján ezeket ajánlom:


AVAST: [link]

AVG: [link]


Esetleg:


Avira: [link]

BitDefender: [link]

Kaspersky: [link]

2017. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

#5

Köszi a biztatást, 30 éve csinálom, cca 20.000 gép van a cég felügyelete alatt.


Amúgy meg azt gondolom, hogy ha egy cég képes egy nagyjából elfogadhatóan működő operációs rendszer készíteni (nevezzük az egyszerűség kedvéért májkroszoftnak), akkor annak az oprendszernek a beépített víruskeresője sem kínaipiacos termék.

2017. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tron65! Lehet, hogy nem kínaipiacos termék, de attól még létezhet jobb.
2017. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!