Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan használtok vírusirtót?

Hogyan használtok vírusirtót?

Figyelt kérdés

Úgy értem, legálisan megveszitek, esetleg havonta töltögettek le próbaverziót, vagy feltörtet használtok?

Ja és milyen vírusirtót?


2010. máj. 27. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kaspersky Internet Security, már 3 éve, mindig a legújabb verzió. 30 naponként trial reset.
2010. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

75 napos nortont használok, az alaplap driverlemezéről, ha lejár akkor vagy újrarakom a gépet vagy van ilyen norton termék eltávolító eszköz és újra fel lehet rakni.

meg eddig a counterspy próbaverzióját töltögettem 15 naponként (ha lejárt letöröltem és minden probléma nélkül fel lehetett rakni) de mostmár nem engedi felrakni úgyh nélkülözöm pedig az is nagyon hatásos.

2010. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam törni. Az egyik haverom úgy csinálta hogy havonta újratelepíti a próbaváltozatot és már ő is feltörte mert TELE VOLT A TÖKE VELE.
2010. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség megvenni a vírusírtót még ha 50% kedvezmény is van rá.Letöltöd crackeled és megy is :D
2010. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!