Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kizártam magam Skype fiókomból...

Kizártam magam Skype fiókomból. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tudom a jelszót,megvan a régi email cím is. Gyanús tevékenységet észlelt, és biztonsági kódot kűld az email címemre. Csakhogy nem jött meg! Indamailes cím.


Sajnos telefonszámot em rendeltem hozzá...



2017. szept. 30. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Spam mappát is nézd, és ha ott sincs, várj!


Felejtsétek már el ezeket a semmirevaló ingyenmail szutykokat! Mi lehet ennél nagyobb gond egy gmail fiók használatával?

2017. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem gmailes címem van, de ugyanúgy ki lettem zárva. Nem enged be addig, amíg telefonszámot nem adok meg, mert azt mondja, hogy gyanús tevékenységet csináltak az accountomon keresztül (spammalés vagy ilyesmi). Hát én meg nem adok nekik telefonszámot, annyit nem ér. Lehet új accountot csinálni.
2017. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy trolloknak áll a világ! Rendes trollként van pár email címem (jó-jó, tematizáltak előbb voltak, úgy mint komoly/hivatalos, komoly/hétköznapi, komoly/hobbi, meg egy bedobó a kíváncsi énemnek). Sokszor elég megadni egy másik mailcímet, és/vagy egy random kiválasztott "biztonsági" kérdésre egy előre kitalált, messze nem odaillő választ, amit betű szerint tudsz álmodból felébresztve is, és senki nem gondolná rólad, hogy ilyeneket írnál bárhova is. ;)


Ennyi plusz munkába talán senki nem szakad bele, és nagy mentőöv, ha utolér a jól bevált szenilitás.

2017. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!