Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol érdemes tárolni a filmeket...

Hol érdemes tárolni a filmeket zenéket, és melyik tároló olcsóbb, melyiken marad meg tovább? Többi lent!

Figyelt kérdés

Én teszteltem a Dailymotion-t, sajnos ott is törlik a privátot is, és előbb utóbb a fiókot is.

A Vimeo-n is törlik, de privátot még nem törölték nekem.


Indavideó és Videa még nem törölt le nekem privátba rakott filmeket.


Én a felhő tárhelyekbe nem nagyon bízok meg, mert a Google is csökkentheti a tárhelyet mint a Microsoft és törölt pár fájt, és közbe bele nézhetnek a felhőbe, vagy nem lehet bejelentkezni a fiókba, a kisebb tárhelyek meg becsődölnek.


Szerintetek is igazam van a felhő tárhelyekkel kapcsolatban?

Melyiken érdemes tárolni akkor a filmeket zenéket, Felhőtárhely, Videomegosztó, CD, DVD, BLU-RAY lemez, Pendrive, SSD, SD kártya, Merevlemez, LTO szalag, VHS szalag, Magnószalag?


Van családi VHS kazettánk mikkor még nagyon kicsike voltam 2000 előtti kazetta, még úgy kellet etetni engem, és a mai napig tökéletesen lejátssza.



2017. okt. 18. 19:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. okt. 23. 12:56
 12/13 anonim ***** válasza:
HDD ajánlom neked a WD My Cloud-ot ami egy nas 8TB os csak kel neki táb+UTP letöltesz egy nas progit majd instalálod a nast(WDMy Cloud-ot) majd bárhol vagy ha van neted akkor tudzs filmezni de van ebből 1,2,3,4,5TB változat is
2017. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. nov. 14. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!