Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Írtok még ki zenéket filmeket,...

Írtok még ki zenéket filmeket, vagy saját adatot CD-re DVD-re BLU-RAY lemezre?

Figyelt kérdés

Én CD-re már semmit, nem veszek már CD-t. DVD-re még ritkán szoktam zenéket képeket írni, még maradt 2db DVD lemezem és ha elfogy akkor már lehet azt se vesszek többet, BLU-RAY lemezem sosem volt.


Sajnos nem biztonságosak ezek az adattárolók, és már elavultak is, és kevés adat fér rá. Inkább SD kártya Pendrive belső HDD külső HDD.



2017. okt. 28. 18:01
 1/8 Robivosi ***** válasza:
100%
Manapság már nem. SD-t se ajánlom. Pendrive és külső vinyó elég.
2017. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
SD kártyát úgy használom csak azokat a zenéket rakom rá amit hallgatok telon, de máshol is tárolom. SSD-re biztonságos?
2017. okt. 28. 18:22
 3/8 Robivosi ***** válasza:
100%
Természetesen. De azt maga a gép használja? Azaz beépített? Adattárolásra használj mindig külsőt, úgy hogy a gépen is hagyd meg. Ez elektronika. Nincs garancia, hogy melyik adja meg előbb magát.
2017. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De azt maga a gép használja? Azaz beépített? Nincs SSD-m, csak arra is érdemes sók adatot tárolni (filmek).


Azt mondták a tévében az informatikusok a FIX tv-ben, hogy a HDD-t felfogja váltani majd az SSD adattárolásra is, és sokkal jobb.


Szerintem a HDD tovább bírja mint egy SSD.

2017. okt. 28. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, a szüleimnek rádióba/autóba szoktam CD-re zenét írni.
2017. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Régen gyűjtöttem, biztos volt vagy 100 DVD warez játékszoftverekkel, és ugyan ennyi DVD filmekkel. Még katalogizálva is voltak "Where Is It?" szoftverrel.


Ma ahogy a net sebességem fejlődött, már nem foglalkozok vele. Letöltök egy filmet, megnézem, tárolom amíg nem kell másra a hely és letörlöm. Ha megint kedvem szottyan hozzá még egyszer letöltöm.

2017. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
7 éve nincs DVD-író a gépemben.
2017. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2017. nov. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!