Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bigtorrenten vagyok regisztrál...

Feketel44 kérdése:

Bigtorrenten vagyok regisztrálva, és onnan töltök le filmeket (csak saját célra! ) és most hallottam, hogy ha visszatöltök az már illegális. Hogy tudok úgy letölteni, hogy ne töltsön vissza az utorrent letöltő programom, és ne legyen ebből bajom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a torrentet, ha nem akarsz visszatölteni. Ez a lényege az egésznek, mikor te letöltesz valamit, azt azért tudod megtenni, mert más tolja fel neked.
2013. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz belőle, seedeljél nyugodtan.
2013. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 karesz01 ***** válasza:

Ha nem vagy tisztában a torrentezés (írott és/vagy íratlan) etikettjével , alapszabályaival ,

és jelen esetben a bigtorrent oldalon létrehozott szabályaival , akkor felejtsd el a torrentezést !!!


Használj inkább fájlmegosztó oldalakat .

A fájlmegosztó oldalakról csak le kell tölteni , és nem kell semmit csinálni , és nem is torrentezés .


---

Nem lesz semmi bajod a torrentezésböl , ha visszaosztod(feltöltesz) , hogy más is letölthesse amit te ,

és ő is hozzáférjen ahhoz a tartalomhoz amihez te is .

2013. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!