Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez a telepítő ablak szerintete...

Ez a telepítő ablak szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Kinek van meg az Ed.Edd.és.Eddy The Mis-Edventures című játéka DVD-n? Mert én torrentről szedtem le a játékot és nem tudom,hogy nem, vírusos e a telepítő. Mert nem tudom,hogy nektek ilyen a telepítőtök

Kép: [link]

[link]

[link]


ISO fájl,ISO fájl neve:vyt-eeea.bin,ViTALiTY torrent.

mappa és fájl: [link] Ha Valaki letöltötte ezt a játékot akkor tudna adni egy oldal linket,hogy hol töltötte le? Előre is köszönöm a választ!



2017. nov. 8. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi furcsa és rendkívüli nincs a telepítő ablakában. Ha vírus vagy egyéb kártevő van benne, az leginkább a crackben lesz.
2017. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akk szerinted le merjem telepíteni? :D
2017. nov. 8. 18:47
 3/5 SIDLER22 ***** válasza:
Torrenten alapból ritkán terjed vírus mivel egy adott torrent fájl tartalma végigpörög minden (akár több ezer) gépen ezért eléggé ki van szűrve a vírus lehetősége. Nyugodtan feltelepítheted szerintem.
2017. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké. Meg megnéztem a licencszerződést de nehézkesen tudtam megnézni mert annyira nem tudok Angolul.
2017. nov. 8. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell látnod a telepítőben. A tört játék attól tört hogy meg van kerülve az indító .exe fájlban az eredetiség ellenőrzése. Minden más fájl, mentés, telepítő 100%-ban azonos az eredeti programmal (jó esetben).
2017. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!