Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a javaslat a legbiztosabb...

Haba kérdése:

Mi a javaslat a legbiztosabb a rendszer visszaállításra WIN7-ben újratelepítésen kívül. Visszaállítás, v. biztonsági mentés lemezképpel, v. külső 3th party program használata?

Figyelt kérdés
Ha vírust kapok be, vagy sok progit telepítgetek és kavarodás támad, szeretném korábbi állapotra hozni a gépet. (A fájljaimat külön mentem)
2017. nov. 20. 12:32
 1/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem 3th party program és rendszer ghost.


Hátránya, hogy a telepitett programoktól függően a készitett ghost elég nagy helyet is elfoglalhat.


Viszont ha gubanc van akkor kb 5-10-15 perc alatt kapsz egy jól müködő, saját izlésre szabott rendszert.


Sok sikert.

üdv.

2017. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kikapod a laptopból az akkut bekapcsolt állapotban, amikor visszateszed, elindul a Win7 Hibajavítója. Ha engedi, akkor vissza tudod állítani.
2017. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem laptopom van. Mit javasoltok? Norton ghost?
2017. nov. 22. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult, Rendszer és biztonság, itt keresd meg a Rendszer-visszaállítást.
2017. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt ismerem de talán nem elég alapos. Nem tudom pontosan mi a különbség a kérdésben említett három lehetőség között.
2017. nov. 23. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Pl Acronis True Image , Aomei Backupper stb
2017. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!