Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek a pcx.hu-ról...

Mi a véleményetek a pcx.hu-ról? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 05:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2017. nov. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
AZ.
2017. nov. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan postáznak, valóban elküldik a cuccot.


Viszont UNDORÍTÓ a garanciázásuk. Konkrétan hibás hardverekre mondják, hogy nincs baja, visszaküldik, kifizettetik veled a postaköltséget (4k), és aztán amikor visszakapod a hibás hardvered, látod rajta a javítás nyomát. LOL. Soha többet nem vásárolok onnan, egy 70.000 Ft-os hibás VGA van a szekrényemben, mert nem hajlandóak se kicserélni, se javítani azt "nincs baja" érveléssel.

2017. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az unokahúgomnak ők rakták össze a gépét, minden oké, csak nagyon zajos a ventilátor. Szétszedtem, hát valami nagyon ügyes eltörte a venti egyik lábát. Leszerelem, hát a processzor és környéke csak úgy úszik a hűtőpasztában, mert a nagyon ügyes még egy fél tubussal rányomott, hadd hűtsön az a paszta!
2017. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ugyanaz a tapasztalatom sajnos mint a 3asnak :(

Soha többet nem vagyok hajlandó rendelni tőlük semmit.

2017. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor hol érdemes összerakatni a gépet?


Én most nem akarok venni, van 3 éves gépem, előre összerakót gép.

Itt vettem:

[link]


Rendesek is voltak velem.

Csak a tápegységet kellet kicserélnem egy minőségire, egy HKC tápegység volt benne.

2017. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KulGery ***** válasza:

A PCX a termékeket szállítja. Nekem eddig nincs jó véleményem, mert a Fiam is náluk rakta össze a gépet, ami nehezen kapcsolható be... Szintén nem javítják.

Illetve amikor mentünk megvenni a gépet, meg egyszer a webshopjukat néztem, végig ellenérzésem volt. Tudod, felállt a szőr a mellkasomon... :-)

2017. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos, vagy nem sajnos, mire a negatív kommentek megérkeztek már megrendeltem a dolgokat. Remélem, hogy nem lesz semmi probléma. Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. nov. 28. 05:50
 9/11 Vida Sándor ***** válasza:

Én már évek óta rendelek onnan, még volt, hogy rakattam is össze velük. Most is várok csomagot. Egyszer volt videó kártya garanciás esetem. Egy hónap elteltével írtak, hogy válasszak ez összegért másikat, vagy ráfizetéssel jobbat. A másikkal semmi gondom.

Úgyhogy én csak jó véleményt mondhatok róluk.

2017. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pomy válasza:

Sajnos csatlakoznom kell, aktuális a dolog, tehát az évek során nem sikerült ebben javulniuk.

A hibás komponensre (amiről diagnosztika is van mely egyértelműen hardverhibát jelzett) ráfogták, hogy működik, semmi baja, tesztelték, blabla. A szállítási költséget végül ki akarták fizettetni (ami egyszer már ki lett, illetve váltottam csere garanciát), de a fogyasztóvédelemmel fenyegettem meg őket és keményen, határozottan írtam nekik, illetve a vételár visszafizetésének határidőt szabtam plusz követeltem az utalás bizonylatának csatolását. Készséggel belementek természetesen.

Azért írtam le ezt, hogy más is tanuljon, ha netán ilyen problémába ütközik.

Mindenesetre bizalom hiányában már én sem fogok rendelni onnan.

2018. júl. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!