Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megbízhatóak az olyan programo...

Zeusz310 kérdése:

Megbízhatóak az olyan programok amik windows 10 alatt megmutatják a termék kulcsot (pl. :Nirsoft ProduKey)?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra hogy nincs-e visszaélés velük

2016. márc. 25. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem bízom bennük. A pcworldön egy másik szoftvert javasoltak ezelőtt néhány évvel -ma épp a nirsoftot- én kipróbáltam aztán hónapokkal később láttam arabbetűs oldalakon a termékkulcsom verzióval stb. Szóval én azóta nem használok ilyeneket
2016. márc. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Az AIDA64 is megmutatja és abban 100% -ig megbízhatsz.


#1: Ha gyárilag előtelepített Windowsod van, ott több ezer gépet aktiválnak ugyan azzal kulccsal. Nem meglepő tehát hogy valakinél kiszivárog. Nem hiszem hogy a Nirsoft a felelős érte.

2016. márc. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem OEM, hanem saját, egyéni kulcsos os-em volt legális forrásból. :(
2016. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És, mint írtam, nem a nirsoftot, hanem egy előző progit használtam (a pc world akkor még azt ajánlta, aztán ők is a nirsoftot kezdték preferálni)
2016. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Hát igen, ilyenek valóban előfordulnak.

És program se kell hozzá, elég egy megbízhatatlan szerver.

Nekem az eredeti COD2 és COD4 CD kulcsomat lopták el, egy ilyen álszerverrel. 1-2 napon belül már lökte a "CD key already use" hibaüzeneteket ha eredeti szerveren akartam játszani. Azóta nem is nagyon vettem semmit eredetibe.

2016. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!