Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most vírusos lett a gépem az...

Most vírusos lett a gépem az online filmes oldalaktól?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért jó ez így hogy 2 ablak is megnyílik egyszerre, még az a jó Ncore-n nem ugranak fel az ablakok.


Reklámblokkolót használok de nem érnek semmit sem az ilyen felugró reklámok ellen.


MIT TANÁCSOLTOK HAGYJAM AZ ONLINE FILMES OLDALAKAT A FRA..A?


Most akkor vírust kaptam, vagy sikerült a Windows Defendernek letiltania? Kép: [link]



2017. nov. 25. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez nem vírus.

És igen, hagyd az ilyen oldalakat a francba. Ezek az oldalak tudják, hogy nem húzzák sokáig, ezért annyi reklámot tuszkolnak be, amennyit tudnak, sokszor kétes eredetű reklámozó oldalakról, ahol mások beállíthatják a saját kis oldalukat popupként, ahol kis javascriptes banyászgéppé alakítják a géped, amíg ott tartózkodsz. Ami történt volna jelen esetben, ha a nagy sikerű Windows Defender le nem kapcsolta volna.

2017. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én találtam 3 oldalt ahol nem ugranak be reklámok

cinemaworld8PONT)hu

onlinefilmpont(pont)site

www(PONT)onlinefilmekingyen(PONT)com


Az elő és a második még ki írja hogy nem ugranak fel reklámok és igazat is írnak az oldalon.


Szerinted így is marad, vagy ezek is tele lesznek majd reklámmal?

2017. nov. 25. 19:37
 3/13 A kérdező kommentje:
A mozicsillag is filmecske is tele van felugró reklámokkal, ott jelzett a vírusirtó.
2017. nov. 25. 19:39
 4/13 A kérdező kommentje:
www(pont)cinemaworld(PONT)hu
2017. nov. 25. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Írod, Ncore-n vagy. Akkor miért nem jó? Sokat letöltesz egyszerre és utána seed-elsz.
2017. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen bent vagyok Ncore-n majomparádén is és még más zárt torrent oldalakon is, csak azért szoktam használni online oldalakat vannak olyan filmek amiket még nem láttam és megnézem és utána töltöm le csak torrenten ha tetszik a film.


Szerintem is elkel felejtenem az online filmes oldalakat.

2017. nov. 25. 21:44
 7/13 anonim válasza:

Szia!

Megoldás lehet ha leszeded a Kodi és mellé movieshark reposistory kiegészítőt. Én Android Tv boxon ezzel nézek filmeket. Windows Linux stb is működik

2017. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
# 7 Próbáltam már de nem nagyon vált be. Unokaöcsémmel néztünk filmet és el kezdett akadozni, 10 percig meg állítottuk a filmet hagy töltsön be rendesen de sajnos akkor is akadozott tovább és ki is lépet a filmből. és inkább online oldalon néztük a filmet gond nélkül.
2017. nov. 26. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Pc-n kipróbálnám valamilyen live rendszerrel. Még sosem néztem ugyan, de youtube megy rajta, akkor lehet az is. Pl SLAX Linux. Azzal biztos nem kapsz vírust.
2017. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerinted ezeken az oldalakon is előbb utóbb befognak jönni felugró ablakok?


A pont helyet pontot rakj.


onlinefilmpont(PONT)site

www(PONT)onlinefilmekingyen(PONT)com

onlinemozifilm(PONT)hu

www(PONT)cinemaworld(PONT)hu

2017. nov. 28. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!