Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezektől az online társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezektől az online társkereső oldalaktól vajon hány normális pasi megy teljesen tönkre idegileg? Nem undorodtok még tőlük?

Figyelt kérdés
Hamis reményt nyújtanak nem valók másra. Csak idejét és az energiáját cseszi el az ember. A nőknek pofonegyszerű dolguk van, ha normális pasit keresnek, mert felrakják magukat egy társkeresőre és egyből ostromozzák őket a férfiak, könnyen meg lehet állapítani pár levélváltásból, hogy ki az aki nagy valószínűséggel megfelel nekik. De egy pasi az hogy a francba találja meg az igazit mégis? Van egy csomó lány fent, de nem tudom meg, hogy milyen a személyisége amíg nem írsz nekik. Sok helyen ez pénzbe kerül és nagy valószínűséggel eredménytelen maradsz. Örülsz ha egyáltalán válaszolnak. 10x annyi időt meg energiát emészt fel és a végén meg érzelmileg teljesen kikészűlsz, kiégsz. Már a tudattól is elmegy az ember kedve az egésztől. Rengetegen írtak már ide, hogy kiábrándultak teljesen az egészből. Mégis mi a jó francót lehet csinálni? Elkorcsosult teljesen a társadalom.

2013. nov. 16. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz, amit írtál. Manapság teljesen hiányzik már a "megláttam és megszerettem" érzés. A túlzott társkeresőzéssel rengeteg időt és pénzt lehet elveszíteni. Eddig talán 1 weboldalon voltam rajta, máskor mindig társaságokhoz csapódtam és úgy vágtunk bele bulikba, éjszakákba.
2013. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi ahány nő. Nem kell őket sajnálni engem se sajnáltak mikor megaláztatak és megcsaltak. Igazság van nagyon helyes. 25/L
2013. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10 éve vagyok fent nőként tarskereson és had ne mondjam mennyire nem egyszer és nagyon nem úgy működik ahogy te elképzeled. Sok a kalandor aki csak félre akar d*ugni vagy eleve hármas felállás keres partnert. Vagy középkorú gazdag vállalkozó anyagilag támogatna. Akit viszont én keresek az 100bol max egy kettő de velük meg sajna más gondok adódnak. Komoly kapcsolatot kevesen akarnak.
2013. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem ugyanannyi, számarányát tekintve nő jelentősen kevesebb ilyen oldalakon...

Dühből és érzelemből írni szerintem teljesen felesleges... A kérdező nem tehet arról, hogy Téged más férfi megalázott és kihasznált...


Társkereső oldalakkal kapcsolatban:

Én is ilyen problémával küzdök, próbálom magam "nem beleélni a folytatásba" ha valaki nagyon ritkán visszaír...

Próbálok úgy gondolkodni hogy "majd jön másik", bár egyre reménytelenebbnek tűnik...

32F

2013. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

" Sok helyen ez pénzbe kerül és nagy valószínűséggel eredménytelen maradsz. "

Hmmm... lehet nekem is kellene üzemeltetnem egy ilyen oldalt.... alkalmaznék pár embert akik hamis profillal üzeneteket irogatnak másoknak... ahhoz hogy válaszolj fizetned kell..... kiváló, kiváló!

2013. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

"Dühből és érzelemből írni szerintem teljesen felesleges... A kérdező nem tehet arról, hogy Téged más férfi megalázott és kihasznált... "


Egyáltalán nem vagyok dühös, csak utálom amikor valaki a nőket kiáltja ki főbűnösnek amikor a pasik se jobbak, sőt. Én bizony megvédem a nőtársaimat. Rólunk érdekes módon nincsenek ilyen kérdések, minket nem sajnál egy kan se...

Titeket viszont naponta kell elsiratni legalább 10 kérdésben..

Pedig elhiheted van annál rosszabb helyzet is (ami nem kis százalékban pont miattatok áll elő) mint amikor egy pasit kudarcok érnek a társkeresőn. Részben pont azért mert már olyan szintű bennünk nőkben is az előítélet és a megkeseredettség hogy változott a hozzáállás.


A társkeresők hátrányuk mellett rengeteg embernek segitettek már megtalálni a párjukat. Megfelelően kell használni és magunkban is úgy állni hozzá. Én pl nemhogy pár levélváltásból de még pár év kapcsolat után sem merem kijelenteni senkiről, hogy ismerném. A másik kevésbé jó oldala mindig megmutatkozott később. Akármilyen óvatos vagyok, vannak piszok jó színészek köztetek. Egyeseknek semmi nem szent mondom ezt nőre és férfira egyaránt.

Igaz, hogy írni már sok helyen pénzbe kerül viszont átmenni facebookra vagy skypra nem kerül semmibe! Ha sablon levelet küldözgetsz akkor nem kerül tízszer annyi energiádba minden egyes próbálkozás. Mindent meg lehet oldani csak egy kicsit kreativnak kell lenni és nem egyből feladni. Nekem is elment a kedvem az ismerkedéstől de ez egyáltalán nem a társkereső hibája hanem inkább azoké a méltatlan fazonoké akikkel a sorsom eddig összehozott.

Annyiban tudok vigasztani mindenkit, abban hiszek, hogy mindenki visszakapja az élettől azt amit másoknak adott. Ha valaki játékszert csinált belőled, előbb utóbb belőle is az lesz. Tudom ez sovány vígasz de jobbat nem tudok.

2013. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Ezért nem szabad törődni a nőkkel, meg az ilyen társkeresős dolgokkal. Keress egy jó hobbit amit szeretsz csinálni.

Abban nem fogsz csalódni.

A nőt ugy is par év után megunod, és akkor már nyűg lessz a nyakadon.

23f

2013. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os akkor most én is nyikorogjak, hogy a volt barátnőm lelépett egy ismerősömmel...?


Attól hogy egy pasi megalázott még nem mind ilyen...

2013. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hát, de itt GYIK-on úgy tűnik kötelező az általánosítás :)

Az ember sajnos könnyen beleesik ebbe a hibába főleg ha nem is egy csalódása volt hanem sorozatban többen verték át. Hajlamos elveszteni a hitét. Biztos vannak normálisak is csak én még sajnos eggyel sem találkoztam..

2013. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ha elég közel vagy találkozhatunk és elmondhatod, hogy találkoztál egy NEMnormálissal megint. :D


Egyébként meg értem én miről beszélsz, talán 4-5 olyan nő volt eddig, akikkel együtt tudtam volna lenni, vagy épp együtt is voltam, mióta érdekel a kapcsolatosdi.

2013. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!