Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Laptopból a pendrájt hogyan...

Laptopból a pendrájt hogyan lehet kihúzni biztonságosan?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom,most kaptam,eddig asztali PC gépem volt.Ezen a laptopon windoz 7 van telepítve.A régi gépemen volt egy ikon a tálcán és arra kattintva biztonságosan el lehetett távolitani a pendrájt ( tudom nem jól írom le a ne3vét ) és a rajta lévő adatok nem sérültek.

Minden jó válaszért megy a zöld pacsi.


2017. dec. 18. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Windows 7-en is ott volt már ez az ikon, pontosan ugyanott ahol a 10-en, a tálcán.


[link]

2017. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

A win 95-millenium-98-vista-8-8,1-10-nél is ott van.


De ha ennyire bizonytalan vagy magadban:

- kapcsold ki a gépet

- ne használj számítógépet

2017. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ment a zöld pacsi.

Második válaszolónak.Nem úgy születtünk,hogy elöbb kidobtuk anyukánkból a számítógép ismeretet.Meg kellett tanulnunk mint ahogy neked is.Tehát,mert a PC-n otthon vagyok azért még nem dobom ki a laptopot főleg nem azért mert valaki aki okoskának tartja magát a hupikék törpikék között ezt javasolta.Ismerkedem ezzel a géppel,ajándékba kaptam és Angol menüs.Én viszont nem tudok Angolul,még a Magyart is töröm. :-D De azért nincs harag úgye?Azért neked is ment a zöld pacsi.

Elsőnek külön köszönöm a linket.Megtaláltam és most boldog vagyok.Neked is nagyon kellemes ünnepeket és boldog új évet!

Kellemes ünnepeket!

2017. dec. 18. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bedugod az USB portba a pentdrive-ot, akkor megjelenik a Tálca jobb sarkában az ikonja. Ha ki akarod venni, erre rákattintasz (bal egérgomb) és kiveheted. Így biztonságos.
2017. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi---ment a zöld pacsi
2017. dec. 18. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!