Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes vírusirtót...

Milyen ingyenes vírusirtót ajánlotok a nagyi laptopjára?

Figyelt kérdés

Nem a legújabb laptop

Intel Pentium 2.33 GHz-s proci

Integrált intel videokártya

3 gb ram

500 gb-s hdd

Gyárilag Windows Vista volt rajta, most tettem rá Windows 7 Ultimate-t.

Netezésre, Youtube-zásra, Online rádiókra használja.



2017. dec. 23. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Avast free security
2017. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha olyan reklámok vannak mint a YouTube-on, csak ne olyan legyen felugranak az ablakok vírusok kémprogramok mit Pl: Mozicsillag, Filminvázió stb.


Tegnap Facebookon ezt a hírt kaptam [link]

2017. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Eddig a tpbről tudtam csak hogy bányászott a gépeden keresztül bitcoint, de ez csak annyit tesz a géppel hogy nagyon lassítja. De ha használsz adblockot akkor nem kell aggódnod mivel le letiltja.
2017. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb félni mint megijedni. Múlt hét előtt a Defender egyből jelzett 2x is veszélyes az oldal és le is tiltotta azt a kártevőt. Azért nem használom már az ilyen oldalakat, meg amúgy is újba kell raknom már a gépet, legjobban zárt torrent oldalakat használók nCore, Majomparádé, Ztracker stb, meg amúgy is ott vannak a sók filmek Indavideón, Videán, YouTube-on.
2017. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!