Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 nél hol tudom...

Windows 10 nél hol tudom beállitani h ne jegyezze meg a megtekintett videokat fájlokat, képeket?

Figyelt kérdés
Vin 8.1 volt eddig,de 10 tök gáz,semmit se lehet megtalálni,macerás egyesel eltávolitani a listábol.
2017. dec. 23. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem oprendszer függő hanem böngésző.

Ha koszos lesz a szélvédőd azért nem az autó típus a hibás.

Amennyiben nem akarsz semmilyen előzményt a böngésződben használj privát böngészést.Az előzmények törlése lehet összes-adott időszak vagy egyesével.

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye.

2017. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem bongészo,a belejentkezésnél ott van a videoknál az összesz megtekintett legutobbiba,erről beszélek,ezt h ki kell kinyomni,vin 8 ba simán ment...
2017. dec. 23. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondom böngésző. A kezdő oldalon ha a kereső mező alatti előzményekre gondolsz akkor Firefox esetén jobbra fent fogaskerék és pipa ki a Kiemelések, népszerű oldalak-ról.

A többi böngészőben is hasonló a kikapcs.

2017. dec. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem böngőszé,olvasni tudsz v értelmezni,saját gép,nem érted? Hogy magyarázzam már el. A legutobbi mappák,képek,fájlok,videok,dokumentumok,sok személyes iromány,mindent hoz ez a szutyok uj rendszer,rohadtul nem szeretném ha mások lesegetnék a cuccaimat h mit néztem,használtam,kozos a gép most sajnos. Itt mindent lesnek,a bongészo üres semmit se jegyez meg,cuccok kulso vinyon elzárva fiokba,pénzemmel ,mert már tunt el belole szokszor.. Tabletet és a fontos cuccokkat is zrom v viszem magammal ha megyek meloba v bárhova. Erre nem mehet jelszo mert kozos,minden eszkozom jelszavas. Koltözésig kéne h hogy kell ezt kitorolni,és nem egyesével kioldani a listábol,utána leszarom,lesz saját gép,és nyugalmam,a költözést se tudják,kéne a pénzem a herének,hát elég volt,h rajtam éloskodik a banda,én meg a belem kidolgoztam még ma is,ugy léptetnek meg felnott fejjel ebbol lepra családbol... Ajándékot se kaptam,minek is... Ajándék h vissza se nézek és párommal leszek.
2017. dec. 25. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Jobb klikk levétel a start menüről.

Ha úgy kezded hogy a start menü csempéi árulkodnak a használatról akkor értettem volna elsőre.

Ha egy gépet többen használnak akkor több felhasználói fiókot hoznak létre.Nincs turkálás a másik dolgaiba.

Kellemes ünnepeket és nyugodtabb jövőt kívánok.

2017. dec. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csempéknél is látszik igen. Meg gépházban. A legutobbi mappák es a gyorselérésnél. Azt takaritanám ki. De csak egyesével tudom ,nem tudomem hogy kell beállitani h egyáltlán ne jegyezze meg ne mutassa. Koszonom a jókívánságokat. Viszont kivánom. A héten koltozes.
2017. dec. 25. 10:21
 7/8 anonim válasza:
Ha nem szeretnél ilyen problémát magadnak akkor válts oprendszert. A win 10 kapott egy nagy hype-ot de közel sem olyan jó mint hiszik. Lényegében egy hibrid rendszer a Win 8.1 és a Win 7 egyvelege. Nem te vagy az első aki ilyen és hasonlók miatt panaszkodik.
2017. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kozos a gép. De már leszarom. Eljottem onnan. :))))
2017. dec. 29. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!