Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 vírus általi kékhalá...

Windows 7 vírus általi kékhalált meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

Kedves Facebook által vírus telepítődött fel, elállíotta a rendszergazda jogaimat stb stb.. épp a lsass -et próbáltam kiiktatni, mivel feladatkezelő nem tudta leállítani. Process hackerrel leállítottam, éd rá 10 másodpercre leállt a gép. Újraindítottam, és onnantól kékhalál. Safe módot nem indítja el, hibakeresés nem talál semmit.


Az lenne a kérdésem, hogy valahogy újra lehetne telepíteni a gépet? És akkor megoldódna a kékhalál?


Valaki nyugtasson le hogy meg lehet oldani mert nagyon drága gépről beszélünk :///



2017. dec. 29. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Adatvesztés nélkül felejtős amúgy újra rakod és jó lesz csak ahhoz kéne még egy gép
2017. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

újratelepítés általában megoldja ezeket a dolgokat ha tényleg vírusról van szó

ha esetleg van kedve én azt csinálnám valakinek a gépéről szednék le egy xubuntut kiírnám az isot dvd re majd arról bebútolnám a gépet hogy úgy is összeomlik e mert ha igen akkor valami hardveres dolog is lehet a ludas

2017. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem az újrarakással van probléma, azt hozzáértő személy fogja csinálni, csak arra vagyok kíváncsi hogy nem kell -e kidobni az egész gépet emiatt. De remélem hogy sima újratelepítés megoldja.


A vírus által szétmehet a HDD? Mármint hogy újat kelljen venni

2017. dec. 29. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:
nem , nem valószínű sőt elég kicsi az esélye.azoknak akik megfertőznek egy gépet nem szempont azt tönkretenni mert sokszor ők maguk használják távolról .
2017. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyébiránt érdemes megtanulni újrarakni a gépet és egyáltalán nem ördöngösség főleg egy windost .egy 10 éves meg tudja csinálni annyira alapvető dolgokat kérdez.
2017. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom azt, viszont USB meg DVD hiányában nehéz :).


Na akkor remélem hogy semmi nem veszik el meg jó lesz a dolog :D köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 30. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Internetre fel tudsz menni? Ha igen, próbáld meg ezt lefuttattni.

[link]

Aztán ha rendben a géped, telepíts rá Eset Internet Security11-et, vedd meg egy évre a licenszkódot. Nem véletlenül ajánlom ezt: éppen a napokban a Facebook felől érkező vírus megpróbált bejutni, de a Netbank és tranzakcióvédelem azonnal megfogta. Világos, hogy banki adatokra vadásztak a hackerek.

2017. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok informatikus, de kikerestem, letöltöttem és telepítettem a drivereket is, nemcsak a Windows-t. Nem nehéz, elég, ha valaki egyszer megmutatja.
2017. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!