Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SEGÍTSETEK! Nagyon fontos...

SEGÍTSETEK! Nagyon fontos Beszéltem egy bővel és azt irta lefuttata az IP-m Lehetséges? A többi lent

Figyelt kérdés
A rosszlányok.hu-n beszéltem egy nővel, és volt egy kis nézeteltérés. Ő azt irta hogy lefuttata az IP-m. Ez lehetséges? Ha igen mit csináljak?

2018. jan. 14. 22:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség. Nem tudja bemérni. Téged akart csak megijeszteni
2018. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Nyagyon köszönöm a gyors választ
2018. jan. 14. 22:50
 3/9 anonim válasza:
ha proxy szerveren keresztül neteztél akkor nem tud bemérni ha zaklattad akár bűncselekmény gyanúsítható szinten akkor, a szolgáltatótól pl a rendőrség kitudja kérni és nekik kötelességük kiadni pontosan hogy melyik felhasználójuk használta azt az IP-t szóval ha nem tettél rossz fát a tűzre akkor nem kell félned de ha igen akkor van mitől megijedned
2018. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! Nem volt olyan vészes csak tettem egy ajánlatot és nem tetszett a hölgynek és erre irta
2018. jan. 14. 23:04
 5/9 A kérdező kommentje:
És amugy honnan tudom hogy proxy szerveren voltam e? Nem nagyon értek ilyenekhez
2018. jan. 14. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az IP címet nem lehet futtatni. Már itt sántít.

De tegyük fel - pusztán a vicc kedvéért –, hogy valamiért meg tudja nézni. De ez csak egy számsor. Azonosítja a végpontot. De ez nem olyan, mint a Sallay utca 12.

Hogy hol működik az a gép, legfeljebb ország és város szinten állapítható meg.

Ha megvan a cím ebből az adatból, te még mindig nem vagy azonosítva. Legfeljebb akkor, ha egyedüli férfiként ész abban az épületben.

S így is csak verőembereket tudna rád küldeni. Ami persze nem kellemes, de ha ilyen könnyen el tud jutni ő hozzád, a rendőrök még könnyebben hozzá. Utána meg fogja tudni, mennyire is rosszak tudnak lenni a lányok, ha össze vannak zárva évekre.

2018. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz! Akkor ez nem lehet igaz csak ilyezgetni akart?
2018. jan. 14. 23:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak ennyit láthat:

[link]

Ez a te infód ami legális.

2018. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2018. jan. 15. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!