Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudok belépni, a yahoo...

Nem tudok belépni, a yahoo accountomra?!?!

Figyelt kérdés
Szóval , nemtudom , ha valaki járt már így , de nekem bevolt állitva a kétlépcsős funkció , + yahoo account key funkció ami annyit takar ,hogy ha be akarok lépni egy felületen , mindig megkérdenzi a telefonomon ,hogy beléphet-e. Ez okés is volt , de új telefonom lett , és a régit teljesen újraformatáltam , így az alkalmazásom eltünt , és nem tudok belépni a fiókomba. Belépésnél megkérdezi a telefonszámom , amit helyesen leírok vagyis 2 számjegy hiányzik belőlle , beírom és nem kűldi le az sms-t :D. Ha pedig telefonszámmal akarok bejelentkezni , nem tudok mert azt írja nincs hozzácsatolva az adott fiókom csak 5 máásik. Nem értem.. próbáltam letölteni a régi telómra a yahoot , de akkorsem sikerült belépni.

2018. febr. 9. 17:46
 1/1 Fsms ***** válasza:
nem csak telefonra küldi. Pl. ha Ios-d van töltsd le midnkét eszközre (telefon, táblagép) az app store ból a yahoo alkalmazást, majd az egyiken próbálj bejelntkezni, akkor a másikra kiküldi a kódot az értesítési zónába az eszköz képernyő tetején tudodlehuzni.
2019. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!