Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörés? Mihez szeretett...

Feltörés? Mihez szeretett volna az illető hozzájutni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az este folyamán, dupla értesítőt kaptam a telefonomra sms-ben, miszerint "Huawei telefonjához hitelesítő kód......"

Nekem iPhone-om van. Facebook-ra esélytelen, hisz kétlépcsős hitelesítő van bekapcsolva. Gondolkoztam, hogy a telefonszámom alapján a Viberhez szerettek volna hozzáférni, de a Viber szöveges üzenete úgy szól, hogy "Your Viber Code..." tehát ez is kizárva.

Mihez szeretett volna hozzájutni az illető? Ugyanis az sms-ben semmi sincs feltüntetve, csakis a huawei telefon, és a kód.



2018. márc. 6. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak elírta a telefonszámot és hozzád érkezett meg a kód. Ez még nem feltörés, főleg ha köze sincs a készülék márkájához.
2018. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de jelenleg nem tudok másra gyanakodni, ugyanis jelenleg a facebook-om feltörésével próbálkozik valaki, mert kapom a leveleket az email címemre.
2018. márc. 6. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a Facebook jelszavadat.
2018. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állíts be két faktoros belépést, akkor kérni fogja a telefonszámodat is, mert arra küldi ki a belépéshez szükséges kódot. Ezzel a telefonod nélkül senki más nem tud belépni a fiókba, hiába szerzi meg/találja ki a jelszót.
2018. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenhol be van állítva a kétfaktoros hitelesítő! :)
2018. márc. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!