Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Furán viselkedik a gépem....

Furán viselkedik a gépem. Bányászok rabja lettem?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon furán viselkedik a gépem. Gyakorlatilag negyed olyan gyors mint szokott. Játékok csak hajszálnyi változást vettem észre.


Egy időben a gépem magától ki is kapcsolt. Se kép, se hang, minden csak elsötétült. Mikor bekapcsoltam, valami frissítést töltött.

Ez egyébként azóta abba maradt.

A másik fira dolog, hogy heti 2-3 alkalommal hajnal 1 fele bekapcsol magától a gépem. Mindig csak alvóban van, de még sosem volt ilyen. Hangosan felpörgött a gép, szóval lekapcsoltam. Akkor láttam hogy megint frissít... Nem állítottam be semmit hogy magától frissítsen bármit is, azokat mindig napközben elintézem.

Előtte olvastam, hogy a tudtunk nélkül bányászhatnak a gépünkkel. Egyből az ugrott be.

Az egyik steam-es játékom pedig hibaüzenet nélkül el sem akar indulni.


Intel core i5-4590

GTX 1050 Ti

8gb

Windows 10 pro 64 bit

Torrentezni néha szoktam.

Valami ötlet? Malwarebytes-ot futattam, 22 fenyegetést talált, azt törölte is. Azóta sem oldódott meg a baj.



2018. márc. 12. 21:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Játékok terén*

Futtattam*

2018. márc. 12. 21:40
 2/3 anonim ***** válasza:

bányászást elég könnyen észrevennéd,CPU/GPU 100%-on,attól függ mivel tolják.

egyébként ilyen után nem tisztítgatni kell,hanem clean win install.úgy be tudják írni magukat a jól tervezett vírusok a rendszerfájlokba hogy az életben nem szeded ki onnan.

2018. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 nem feltétlen 100% én egyszer egy olyan nyeltem be mi csak konstans 5% hasznalt
2018. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!