Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Pc, win 10 -nél vírus elleni...

Pc, win 10 -nél vírus elleni védelemhez elégséges-e a windows defender, vagy telepítsek valamilyen vírus elleni programot?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 05:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A Windows Defender elég jól működik.


[link]

2018. ápr. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam kizárólag Kaspersky Internet vagy Total Security jöhet szóba. Azt viszont csak te tudod, hogy mennyire fontosak az adataid, fájljaid, mennyit ér a védelmük.
2018. ápr. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam és kb minden ismerősnél, aki nem kért kimondottan mást a Defender fut.
2018. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is maradok a defendernél.
2018. ápr. 6. 19:18
 5/9 anonim válasza:
Fizes elő kapskery virúsirtóra nagyon hasznos lehet hogy pénzbe kerül de azota nrm volt virus a gépemen
2018. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Csak a Kaspersky, mint vírus...
2018. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Biros válasza:
Én Eset Smart Security-t használok. Minden hónapban felrakom, mint próba verzió, így ingyen használom a teljes értékű programot. Eddig minden ismerősöm gépén megoldotta a vírussal kapcsolatos problémákat.
2018. ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Botond1999 ***** válasza:
Én a McAfee-t használom évek óta, a Total Protection kb. 8 ezerbe kerül évente (5 gépre), saját tűzfal is van benne és a weboldalakat is szűri.
2018. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Asuskivi válasza:
csak Avastot hasznalok. megfelel.
2018. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!