Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10 speciális probléma?

Windows 10 speciális probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sok helyen olvastam, hogy windows 10 alatt van, akinek időnként nem reagál a tálcája a gombnyomásra. Na ennél nekem egy fokkal durvább, mint ahogy a videókban láttam. Nekem, ha rátolom az egeret sem reagál a tálca, ráadásul a Chrome böngésző is meghülyül. Ha fent vissza akarok lépni az oldalon, akkor megnyitja az előző oldalt új fülben, ha rányomok a fülre, bezárja a fület. Semmi sem orvosolja, csak ha egymás után legalább háromszor izomból kinyomom a gépet és újraindítom, így ideiglenesen megoldódik, de nem hinném, hogy jót tesz a gépnek. Ami bejegyzéseket találtam, mind 2016-os volt, így remélem, azóta már született valami megoldás erre is. Előre is köszönöm!

2018. márc. 29. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Win7 és XP alatt is voltak ilyen problémák,többek között nálam is. Nekem egy újratelepítés segített, de volt olyan amikor rájöttem, hogy semmi hókusz pókusz, a telepített programok a háttérben mindenféle toolbar-okat telepítenek, amiket le kell szedni. Volt olyan is, hogy a NOD32 okozott ilyen hibát.

Persze ez nem jelenti azt, hogy emiatt van, csak érdemes figyelembe venni. Mâs megoldás nincs, max újratelepíted.

2018. márc. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AntZ ***** válasza:

Keresd meg a vezérlőpulton:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként. Utána indítsd újra a gépet.

2018. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, egyik sem segített. Létre kellett hozni egy új fiókot, azon működött, az előzőt meg letöröltem.
2018. szept. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!