Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Filmezz pont eu mióta bányászik?

Filmezz pont eu mióta bányászik?

Figyelt kérdés

Eddig jó oldalnak tartottam de így...

(Tudom hogy van Chrome-hoz blocker, nem arról van szó.)


2018. ápr. 20. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs ingyenebéd. Egy oldal fenntartása pénzbe kerül.

Na most azt vagy kockázati tőkéből (ami általában nincs), vagy adományokból, vagy reklámbevételből (egy warezoldal támogatása felveti a bűnpártolás lehetőségét), vagy a látogatók gépeit kihasználva kriptovaluta bányászásával lehet előteremteni.

2018. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak hát nem mindegy, hogy tudok-e róla.

Nem mindegy, hogy a közértben a pénztáros át akar verni 50 forinttal, vagy kér tőlem 50 forintot. Ha kér, adok, ha le akar nyúlni, pöccenek. Így vagyok a miner script-ekkel is.

(És nincs mindenkinek erőgépe, ami esetleg meg sem érzi a terhelést.)

2018. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És nyilván az se mindegy, hogy a bányászás mellett ott van-e 50 reklám és 5 felugró teljes oldalas reklám oldalanként. Mert az még oké lenne, ha csak bányászna, de nem, minden ilyen oldal pofádba nyomja ugyanúgy a reklámokat is mellette.

Jó egy normális ember elkerüli az ilyen oldalakat, és adblockert használ mindenhol, de szegény szerencsétlen alkalmi netezők nem tudják, hogy miért lassú az amúgy is kőkorszaki gépük.

2018. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajna egyre több ilyen nagyobb portál fogott bele.

(Régebben és is ránéztem ezekre a rendszerekre, de 9§% -ban csalás, reális időn belül nem érhetőek el a kifizetések, mert folyamatosan egyre kevesebbet termel...)

2018. ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk egy banki dolgozó minden hónapban minden ügyfelüktől lecsíp 5 forintot, akkor az normális, legális üzleti tevékenység? Vagy mondjuk egy szolgáltató minden számla végéhez (bármi jogalap nélkül) hozzáad 20 forintot, azzal sincs semmi gond, meg kell élniük valamiből?


Ha az én terhemre valaki nyerészkedik a neten, azt így teheti:

- szolgáltatással, amit eldöntök, hogy kérek-e,

- reklámokkal, aminek a haszna a vásárlásaimban fog jelentkezni,

- adomány, támogatás kéréssel, ami megint az én döntésem, hogy adok-e.


Érdekes egyébként, mert sok embert az sem zavar, ha lopják a wifi netjét. Van ismerősöm, aki nem is érti, minek azt jelszóval védeni, merthogy mit tudnak ártani ezzel.

2018. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

* "én terhemre"

Ezt úgy értem, hogy én megérzem ezt a proci terhelést. Nem fogok pont azért új gépet venni, hogy másoknak is dolgozhasson.

2018. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, a gond ott van hogy titokban csinálják, meg 90%-os procihasználat... tehát teljes bevetéssel. És a reklámoktól nem szabadultak meg, ugyanúgy ott vannak.
2018. ápr. 21. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondok nektek olyant, hogy meg fogtok lepődni mi történt nálam.


Mozicsillagot, HD filmeket stb, felnőtt tartalmú oldalakat is használtam.

90%-os 100%-os procihasználat, és az óta a vezetékes telefon vonala rossz lett, routert feltörték át írták a jelszót. Szerencsére sikerült routert resetelni stb, az óta jó a telefon is. Gépet ki takarítottam a Malwarebytes, Hitman pro, Adwcleaner-el. Sajnos még most is eszi 80-90%-on a procit a firefox, főleg mikkor élő adásokat nézek akkor a legrosszabb akad, memória is 95%-ra fel ment tegnap. Nem tudom mitől lehet, firefox mindig így eszi a gépet, pedig 8 GB ramom van.

Mit csináljak?

2018. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 lap van meg nyitva a firefoxba.
2018. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 nincs ingyenebéd, meg kel vásárolni a filmeket
2022. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!