Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ajánlanátok vírusirtót, amit...

Ajánlanátok vírusirtót, amit érdemes Win10-re rakni?

Figyelt kérdés
Kérlek ne valami avast szerűt írjatok, ami hiába erős a pc-m érezhetően lassítja és zavar is a sok hülyeségével, valami egyszerű kéne :)
2018. ápr. 26. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Defender. Benne van a Win10-ben, nem reklámoz, nem kéri, hogy vedd meg a Pro változatát, csendben megbújik és teszi a dolgát. Ha ésszel használod a géped - ami minden vírusirtónál nem árt, hisz a vírusirtó nem véd az emberi "butaság" ellen - akkor nem lesz gond.
2018. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igazából az ő elődje volt előtte a win7-emen 4-5 évig és nem volt baj, de gondoltam erre dobok már valami rendeset...viszont akkor nem erőltetem :)
2018. ápr. 26. 22:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha vírustesztet nézel, akkor látható, hogy minimális az eltérés a találati arányok között. Szerintem lényegtelen milyen vírusirtó van ilyen szempontból. Valóban az embertől függ leginkább. Szóvak jó az a Defender is.
2018. ápr. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 xKakashix ***** válasza:
én AVG-t tudom ajánlani, az én core i5-2520m laptopom kb észre sem veszi és eddig ez messze a legjobb nekem amit használtam nod32 és avast után :D
2018. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Avast, Kaspersky vagy AVG. Szerintem az AVAST-al sincs semmi gond. Én használom és használtam már több ideig is, de eddig az AVG mellett, ami jó is és megbízható is, az az AVAST. A Kaspersky nagyon jó, viszont ott figyelni kell, hogy évente/havonta frissítsd az aktivizálását.
2018. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De a Windows Essentials is nagyon jó.
2018. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
mivel sok tesztben vezetett adtam esélyt az Avirának és a gépem sokkal jobban tolerálja :) bár csak pár oldalon voltam azóta, amik biztonságosnak mondhatóak (fb, youtube, gyk) már megfogott valamit, így talán nem kell benne csalódni :)
2018. ápr. 29. 00:52
 8/19 xKakashix ***** válasza:
igazából ami most elterjedt az a miner vírusok, főleg online filmes, sorozatos oldalakon találkoztam vele, de AVG azokat is szépen megfogja, azt az Avirát nem ismerem
2018. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ezeket okkal nem is nézem, mindig tele voltak gyanús reklámokkal :D (nem mintha az ncore annyival biztonságosabb lenne mondjuk) :D
2018. ápr. 29. 12:25
 10/19 anonim ***** válasza:

Mondok nektek olyant, hogy meg fogtok lepődni mi történt nálam.


Mozicsillagot, HD filmeket stb, felnőtt tartalmú oldalakat is használtam.

90%-os 100%-os procihasználat, és az óta a vezetékes telefon vonala rossz lett, routert feltörték át írták a jelszót. Szerencsére sikerült routert resetelni stb, az óta jó a telefon is. Gépet ki takarítottam a Malwarebytes, Hitman pro, Adwcleaner-el. Sajnos még most is eszi 80-90%-on a procit a firefox, főleg mikkor élő adásokat nézek akkor a legrosszabb akad, memória is 95%-ra fel ment. Nem tudom mitől lehet, firefox mindig így eszi a gépet, pedig 8 GB ramom van.

Mit csináljak?

10 lap van meg nyitva a firefoxba.


Zárt torrent oldalakba sose csalódtam, ott sose ugrálnak fel reklám ablakok stb.

2018. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!