Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom Samsung telefonon...

Hogyan tudom Samsung telefonon azt az ertesitest kikapcsolni, ami akkor jon ha lekovetem a telefonom helyet?

Figyelt kérdés
Elegge paranoias vagyok a telefonommal kapcsolatban, es mindig is nagyon feltem, nehogy elveszzen. lattam, hogy a samsung oldalan le lehet kovetni a telefon helyet, es kiprobaltam es mukodik jol, csak jon egy ertesites hogy a telefon meg lett talalva. ez aggaszt hogyha egy amator rablo kezebe kerulne, eszre venne hogy meg lett talalva a telefon, akkor kikapcsolhatja siman es elmenekulhet vele. ezert szeretnem az ertesitest ra kikapcsolni, de nem talaltam sehol ezt hogy kell. ha valaki meg tudna mondani azt nagyon megkoszonnem.
2018. máj. 13. 19:54
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem lehet kikapcsolni az értesítést mert személyiségi jogokat sértene. Ennek segítségével ugyanis embereket lehetne követni anélkül, hogy tudnának róla. Illetéktelen hozzáférés ellen tökéletes megoldás a billentyűzár! Ha le vannak halkítva az üzenetek, illetve az értesítések hangjai és az illető nem tud belépni a telefonodba, akkor a "megtalálásról" sem értesül, de ami még lényegesebb, hogy a helyzetmeghatározást sem tudja kikapcsolni! Aki telefont lop az ezzel tisztában van, ahogy szerintem te is! Más célból pedig más módszereket szoktak alkalmazni... :-)
2018. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!