Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A nod32--vel mi a teendő...

A nod32--vel mi a teendő ilyenkor, mitől van ez, hogy kell ilyenkor kijavítani?

Figyelt kérdés

Ezt jelzi:


Biztonsági riasztás


A vírusvédelem nem működik


A víruskereső inicializálása nem sikerült. Az eset NOD32 Antivírus moduljainak többsége nem fog megfelelően működni.


Nagyon kérem szépen segítsen valaki, még most volt először iylen esetem, azért nem tudom pontosan.



2018. máj. 19. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem indult el rendesen a víruskeresőd. Pffff...


Indítsd újra a géped, telepítsd újra a vírusirtót, írj a supportnak...

2018. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az újra indítás még nem volt megoldás, újra telepíteni meg nem tudom, mert még a régi fent van, és azt előbb le kéne törölni, de ez az inicializálás gond megakadályozza a törlést is. Hol lehet a support-nak írni?
2018. máj. 19. 13:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Kalóz vagy eredeti.
2018. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
eredeti
2018. máj. 19. 13:43
 5/16 anonim ***** válasza:

Technikai segítségnyújtás: support@sicontact.hu


Esetleg egy manuális online frissítést végezhetnél...

2018. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Valódi a Windows a gépeden? Aktiválás rendben? Ha nem, az is okozhatja. De ha régi, az is gond lehet. Van olyan segédprogijuk, azt elküldik és bele tudnak nézni a gépedbe, kijavítják a hibát.

Elképzelhető,hogy megfogott egy komoly támadást és kicsit belehalt. Ez megesik.

Írjál nekik:

[link]

2018. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor eredeti, ha megvetted a licenszet egy évre. A FIX és hasonló akármik nem eredetiek.
2018. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen valódik
2018. máj. 19. 14:03
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind hármatok válaszait, beírtam a liszensz kódot, azt valahogy most a rendszer automatikusan feljavította, közben megtaláltam az elérhetőséget, amit hármatok közül, az egyikőtök küldött, további érdeklődésben akkor hozzájuk fordulok, ha gond lenne, köszönöm még egyszer.
2018. máj. 19. 14:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Szivesen, 10 éve használok ESET-et, most éppen Eset Internet Security11 van fent, vásárolt licenszkóddal. Ezt is megváltoztatták, mert a Microsoftéhoz hasonló lett (öt, betűkből és számokból álló csoport). Nem ajánlatos elütni.
2018. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!