Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Folyamatosan felugráló reklám...

Folyamatosan felugráló reklám (vírus? )

Figyelt kérdés

Amikor a laptopot használom, bizonyos időközönként minden megyitott alkalmazást tálcára tesz, és bejön az az ablak, ami megkérdezi, hogy milyen programmal szeretnéd megnyitni. Azt nem írja hogy mit... Na mindegy vagy elkattintok, és folytatom amit csinálok, hogy 15p múlva megint bejöjjön, vagy rámegyek, és behoz az interneten egy oldalt hogy regisztráljak a #1 18+ játékhoz, Forge of Empire.

És ez elég idegesítő, amikor multiplayer játékot játtszok, és csak úgy lerakja tálcára... Valaki tud segíteni? Volt már valakinek ilyen? Csak valamit ki kell törölni?



2018. júl. 2. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Futtass egy víruskeresést, az szerintem meg fogja oldani
2018. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Ahogy írták, víruskeresés, majd Malwarebytes illetve Malwarebytes AdwCleaner.

Ezek előtt esetleg érdemes volna szétnézni a telepített programok között is, talán van ismeretlen, általad nem telepített alkalmazás köztük.

2018. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a víruskeresést még megpróbálom, a tlepített programokat megnéztem, ott se találtam, de majd lehet azt is átnézem majd tüzetesebben holnap...
2018. júl. 2. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!