Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy egyszerü embernek, miért...

Egy egyszerü embernek, miért van szüksége 512 bites titkosításra a gépén? Nem gyanús az már egy kicsit?

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kellene gyanús legyen, van aki pl egy személyes naplót vagy fotókat is titokban szeretne tartani
2018. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 16 hónapban, mikor ezt a kérdést vitattam a világ minden pontján, minden egyes alkalommal, valaki azt mondta nekem: „Nem igazán aggódom a magánéletem kiszivárogtatása miatt, mivel nincs semmi, amit rejtegetnem kellene.” Ilyenkor minden egyes alkalommal ugyan azt mondom el. Fogok egy tollat és leírom az e-mail címemet, majd azt mondom: „Itt az e-mail címem. Azt szeretném, hogy ha hazaér, küldje el nekem az összes email fiókja jelszavát, mert szeretném végignézni, hogy Ön mit csinál online, miről olvas és én szeretnék minden érdekes dolgot publikálni belőle. Elvégre ha Ön nem rossz ember, nem csinált semmi rosszat, akkor nincs mit rejtegetnie. Egyetlen egy ember sem teljesítette az ajánlatomat.


Glenn Greenwald Miért fontos a magánélet? című TED Talk előadásán



[link]

2018. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!