Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Betudnak lépni a laptopomba...

Betudnak lépni a laptopomba úgy, hogy nincs is bekapcsolva a gép egy mások gépről? Gyanus dolgokat találtam többi lent.

Figyelt kérdés

A munkahelyem egy webáruház. És munkaidőben az admin felületünk volt megnyitva amikor is senki nem tartózkodott otthon. A gépemen pedig előzményként szerepelt.


A másik pedig, hogy a facebook belépések között most megjelent egy céges e-mailcím amit én nem használtam sose!!! Nem is tudtam, hogy van ilyen. Csak a cég neve van megadva ilyen formában xy@gmail.condtum. Mi az a condtum? Ez jelent valamit?


Ilyet, hogy csinállhatnak engedély nélkül? Mit lehet ez ellenn tenni????? A munkaidőmön kívül is ellenőriznek???



2016. jan. 9. 20:28
 1/1 CspCsj ***** válasza:
Gondolom Linux vagy hasonló rendszer van a gépen, ha fertőzésre nem is gondolsz...
2016. jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!