Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan tudhatom, ha valaki...

Honnan tudhatom, ha valaki kemkedik utanam Messenegeren? Vagy csak altaban a neten. Van erre valami megoldas?

Figyelt kérdés
Pl figyeli, hogy mikor vagyok fent, mikor jelentkezem be eloszor, stb.
2018. júl. 19. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan...
2018. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod sehonnan és módszer sincs rá. Azért publikus a közösségi oldalad hogy bárki szabadon láthassa a tartalmát. Ha nem akarod ezt, akkor korlátozd le.
2018. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egyáltalán nem számít kémkedésnek szerintem, túl reagálod.
2018. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Elég sok ember van aki túlreagálja, nekem is volt egy olyan ismerősöm, aki azt mondta hogy beteg az olyan ember, aki megnézi a facebook profilját, esetleg más profilt, ha személyesen/másik oldalon találkoznak. Szerintem meg alapvető dolog, nem tartom betegesnek egyáltalán, nem verem rá a farkamat, csak megnézem 1-2 képét, miket posztol, mik érdeklik, ilyesmi. Nyilván ezt meg is lehet kérdezni de nem tudatosan sem biztos, hogy azt írja le amit te ott látsz. Ez egyfajta kíváncsiság csak, semmi több. Kémkedésnek sem nevezném, hiszen ő írta ki, tisztában van vele hogy hova írta ki, nem az van hogy ő leírja egy jegyzettömbbe én meg a gépén kutakodok. Csak egy facebook profilról van szó, nem lenyomozásról, tehát tényleg túlreagálják az ilyesmit.

2018. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Itt kicsit bonyolultabb a helyzet, nem vagyok paranoias. Es az adatlapomat nyugodtan lehet nezni, itt messenger- rol volt szo.
2018. júl. 20. 06:41
 6/6 anonim ***** válasza:
De, pontosan hogy paranoiás vagy.
2018. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!