Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ebay-es rendelésnél hogyan...

Ebay-es rendelésnél hogyan lehet fizetni?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni az Ebay-ről, nézegettem, hogy mi a menete, de úgy látom, hogy mindenképpen bankkártya számot kell megadni. Ezen kívül nincs más opció? Nem tűnik túl biztonságosnak megadni a kártyaszámom (bár lehet feleslegesen komplikálom túl). Nektek mi a véleményetek? Rendeltetek már hasonló módon?
2018. júl. 19. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
PayPal-lal is lehet, az biztonságosabb. Azt nem tudom hogy minden eladó elfogadja-e, de a többség igen.
2018. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, utánanézek. Még annyit kérdezhetnék esetleg, hogy ilyenkor kb milyen értékkel számolnak a valuta váltásnál? (A honlapjukon látok százalékokat csak nem tudom, hogy az a "Google-s" árfolyamra vagy a "nyerészkedő" árfolyamra érvényes, ahol kb 10 forinttal drágábban adják mint amennyit ér pl az EUR)
2018. júl. 19. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az jó kérdés, nem tudom sajnos. De az nem pontos adat, abban biztos vagyok.
2018. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Paypal váltja át alapból kegyetlenrossz árfolyamon, de ezt le tudod tiltani. A bankod árfolyama valszeg kedvezöbb.
2018. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. júl. 20. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!