Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom lezarni?

Hogy tudom lezarni?

Figyelt kérdés

Honor V10 telefonkm van azon Emui 8.0 meg android is 8.0.

Alapbol van rajta telefonkezelo amin belul le lehet zarni alkalmazasokat es a kerdesem az lenne a Messengert hogy tudom?

Mert ahogy irja melyik alkamazasokat tudnam lezarni nincs ott jelen es olyan opcio sincs higy hozzaadas.

Google Playben nincsnen olyan normalis alkalmazas ahogy elneztem.

Vkinek van vmi tippje?

Előre köszi!



2018. júl. 23. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem benne van a listában, le is tudom zárni (nálam a Messenger Lite van és huawei p10 lite (régebbi emui))


Esetleg próbáld meg frissíteni a Telefonkezelőt (telefonfrissítés/play store/alkalmazásból), nem tudom honnan frissül, mert nálam némelyik huawei alkalmazás play store-os, valamelyiket meg az alkalmazás kiabál, hogy van friss


Vagy rá keressel a Parental Control (szülői felügyeletre) a play storeban.

2018. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippet de nem talaltam meg se melyik alkalmazas letoltoben (appgallery, play aruhaz) hogy telefonkezelo vagy alkalmazas zaro amit frissitenek:$.

Messenger Lite-ot ki is dobja alkalmazas zarolas listajaban de vmiert a sima messengert akkor sem:$

Csak engem zavar ez?XD

2018. júl. 29. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!