Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Androidos telefont milyen...

Androidos telefont milyen programmal tudnám úgy lezárni, hogy a be és kikapcsoló gombbal ne lehessen kikapcsolni anélkül, hogy a biztonsági kódot fel ne kellene előtte oldani?

Figyelt kérdés

Drága telefonom van. Van rajta program, amivel lopás esetén meg tudom találni a helyét, fényképeket készíthet a tolvajról, zárolhatom a telót és törölhetem az adatokat, de az egésznek nem sok értelmét látom, ha a becstelen megtaláló fogja, és egyszerűen csak kikpacsolja a telót, anélkül, hogy ismerné a biztonsági kódot.

Xperia Z2-es, az akksit nem olyan egyszerű kikapni egy mezei tolvajnak azért.



2017. márc. 17. 09:51
1 2 3
 1/25 Alex Fly ***** válasza:
Tudtommal nem lehet.
2017. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is ebben a hitben voltam. Most viszont találtam egy appot, a Cerberust. Úgyhogy eddig úgy néz ki, hogy ez az egyetlen valamire való lopásgátló szoftver. Sajnos fizetős, 5 euró\év.
2017. márc. 19. 00:11
 3/25 Alex Fly ***** válasza:
A kikapcsolást nem hinném, hogy meg tudná akadályozni, az ugyanis hardveresen működik. Ha elég hosszan nyomod a gombot, ki fog kapcsolni még teljesen lefagyott szoftverrel is (ha az akku nem kivehető, akkor ez nagyon hsznos tud lenni).
2017. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Pedig nekem ez a Cerberus megakadályozza a kikapcsolást, akármilyen hosszan nyomom. Kár, hogy valami ingyenes progi nincs ami tudna ilyet, vagy legalábbis én nem találok.
2017. márc. 20. 10:30
 5/25 Csucsu007 ***** válasza:
Xposed-dal ezt is meg lehet csinálni ha jól tudom... Az kb mindenre jó
2017. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Alex Fly ***** válasza:
Az Xposed az operációs rendszer működését képes rendszerszinten módosítani. De a hardverhez az sem tud hozzányúlni. A bekapcsológomb működése pedig hardveres.
2017. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Csucsu007 ***** válasza:
De akkor a fent említett Cerberus sem... Most, hogy belegondolok, nyilván hardveres :D bocsi
2017. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát, már előfizettem a Cerberusra. Mindenesetre ha lejár, vagy lesz egy kis időm kipróbálom ezt az Xposed-et is. Köszi :)
2017. ápr. 2. 23:18
 9/25 Csucsu007 ***** válasza:
Írták fentebb, hogy nem lehet vele, szóval fölösleges szerintem. :)
2017. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy Cerberus-al meglehet. Kifizettem, kipróbáltam, működik. Csak keresek ingyenes progit is, hogy mégegy évre ne kelljen előfizetnem.

Az olyan telóknál mint az enyém, ahol az akksit nem lehet csak úgy pusztakézzel kikapni, ha le tudom zárni egy programmal a be-kikapcs gombot szoftveresen, ott nem egyszerű a tolvaj dolga.

2017. ápr. 8. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!