Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win XP miért nem kér a bejelen...

Win XP miért nem kér a bejelentkezésnél jelszót?

Figyelt kérdés
Az XP nem kér bejelentkezésnél jelszót, hiába hozok létre új felhasználót(azt is csak rendszergazdának, a korlátozott fiókot nem engedi választani).
2010. jún. 25. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felhasználói fiókoknál kattints a felhasználó nevére, majd a Jelszó létrehozására.
2010. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt magyarázom, hiába állítok jelszót vagy akár új felhasználót jelszóval nem kéri el és nem kérdezi, hogy melyik fiók jelentkezzen be, bocs ha elsőre nem volt érthető.
2010. jún. 25. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:

start/futtatás

control userpasswords2

vedd ki a pipát a jelölőnégyzetből, és OK-zd le.

2010. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban próbáld...
2010. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem jó hibáz jelez a parancsra :(
2010. jún. 25. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyengén elmászott a géped házirendbeállítása. Futtatáshoz írd be: gpedit.msc


Itt megtalálod az összes beállítást. Nézz szét, mi okozhatja a problémát. Csak olyat keress, ami be van állítva, a "Nem konfigurált"-tal ne foglalkozz, az az alapértelmezett szinte mindenhol.


Amúgy ha így sem megy, újratelepítés.

2010. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köcce ebből szemzgetek, de ez viszont egy nem BÓTI VINDÓZ és valszeg valami, hülye megfontolásból így akarta a team...
2010. jún. 27. 00:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Az "control userpassword2" szerintem!
2010. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legközelebb tegyél fel egy normális wint, amibe nem nyúlt bele senki, és utána testreszabhatod saját magadnak (TweakUI, BricoPack, stb).


Amúgy meg az ilyen módosított windowsok szerintem kevésbé stabilak. Mindenki állandóan azért sír, hogy fagy meg hogy hamar belassul. Én normális rendszert használok, és semmi baja. Ja, és a WGA teszten is átmegy.


Szedj le egyet torrentről. Ha kell kulcs, adok azt is. De ne crackeld, mert nem tudod, mi van benne.

2010. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Több mint egy hónapja van fenn, asszem nincs crakelve, de telepítésnél nem kér key-t és rendesen frissíti magát.

A control userpassword2 sem műxik.

2010. jún. 27. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!