Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehetseges ez? (Google...

Hogy lehetseges ez? (Google fiok, microsoft fiok kerdes)

Figyelt kérdés

Igyekszem tomoren leirni,bocsi nincs ekezet a laptopon.


Ma megnyitottam a Microsoft edge-t es be akartam jelentkezni facebookra. Erre ott volt,mint mikor megjegyzi a bongeszo az exem email cime es jelszava. Ezt a gepet szaitas utan vettem,sosem hasznalhatta.

A google fiokomban atneztem a tevekenysegeket,nem talaltam semmit es amugy is minden bejelentkezest sms utan jova kell hagynom.

A microsoft fiokomhoz anno a laptopja hozza volt rendelve,de mikor szakitottunk kitoroltem az eszkozet,mint mikor eladasra kerul szokas. Erre megjelent ismet az eszkozoknel. Akkor toroltem ujra,majd emailt,telefonszamot es jelszot is valtoztattam.

Azota nem jelent meg a laptopja (amit mar nem hasznal amugy jo ideje) az eszkozoknel viszont ma,egy het hasznalat utan megnyitottam a facebookot es ott volt az email es a jelszo,amit en soha eletemben nem irtam be ebbe a gepbe.

Valaki tud erre racionalis magyarazatot?


Elore is koszonom


2018. nov. 15. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a bejelentkezett fiókhoz van köze, amit több gépen is használtak. Abban egyszer el lett mentve a név-jelszó, és megfelelő oldalakon fel is ajánlja a rendszer azt. Mivel a mai fiókok adatai már nem géphez kötve hanem online vannak tárolva, így amit az egyik gépen csinálsz, azt folytatni tudod egy másikon is, ha megfelelő fiókkal lépsz be (viszi szépen a mentett fiókadatokat, előzményeket, könyvjelzőket is akár).
2018. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor is,ha ki lett torolve minden a microsoft fiokon belul?
2018. nov. 15. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Chrome böngészőt használsz bejelentkezett Google fiókkal, az is ment mindent és szinkronizál az eszközök között.
2018. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Microsoft Edge volt.

De akkor sem ertem,mert akkot a microsoft fiokbam latnom kene,hogy bejelentkezett eszkoz Mucsarocsogen nem?

2018. nov. 15. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a te MS fiókodhoz az ő laptopja volt hozzárendelve, akkor a laptopon Edge megjegyezte a belépési adatokat, és miután te ezzel a MS fiókkal lépsz be az új gépedre, az Edge felajánlotta a belépési adatokat.
2018. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne látnod, mert ő nem jelentkezett be a fiókoddal, hanem egyszerűen csak el van mentve abba a fiókba a facebook belépés.
2018. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2018. nov. 16. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!